Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a v3l3ményetek arról hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a v3l3ményetek arról hogy lehet e összejönni osztály társal/évfolyam társal középiskolában?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok?

Bármi?

Olvastam olyat hogy pl ott nagyon könnyű ismerkedni (barátnőt találni) de azt is hogy házi nyulra nem lövünk és hogy ha balul sül el akkor eléggé kellemetlen lesz összefutni nap mint nap.

Help össze vagyok zavarodva és kiváncdi is vagyok.



2020. szept. 12. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Persze, hogy lehet.


Az egyik legnagyobb butaság, hogy "osztálytárssal nem jövünk össze"...

2020. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi,

Jöhetnek még kiváncsi vagyok.

1 Csak azért gondoltam mert arra gonfoltam hogy ha szakitunk akkor kellemetlen lessz.

2020. szept. 12. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg kellemetlen lehet, az osztálytársaid minden nap látod. De mondjuk ha téged nem zavarna, akkor miért ne. Tiltani nem tiltja senki. Nekem is vannak olyan osztálytársaim, akik összejöttek aztán szétmentek, de szinte teljesen elkerülik egymást, mert sokan is vagyunk az osztályban, meg nagyon sok órán nem is egy csoportba vannak beosztva.
2020. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Aha köszi

Jöhetnek még.

2020. szept. 12. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Évfolyamtárssal jöttem össze anno 9. év végén. 6 évig voltunk együtt :) Volt aki osztálytárssal és azóta is együtt vannak. (az már 10-11 évet jelent azóta)

Gyakorlatilag bármi lehet belőle, nem szabad azonnal úgy hozzáállni, hogy mi lesz ha... mert lehet, hogy nem is lesz ha...

2020. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szeintem jó dolog osztálytárssal összejönni. Már csak az miatt, hogy több időt eltöltetek egymással. Kicsit cikibb lehet a többiek elött, de nem kellene, hogy érdekeljen ha boldogok vagytok. Aztán már csak a személytől függ érdemes -e. Valakiket jobban megviselhet egy szakítás mint gondolnák. Az egyik lány barátom is összejött az osztálytársával, de miután befejezték a sulit és a pasi elhagyta, teljesen tönkrement. Tisztázni kell előre, hogy ez a kapcsolat valószínű előbb utóbb megfog szűnni, mivel csak tiniszerelem.
2020. szept. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!