Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meleg kérdés! Irtatok már rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Irtatok már rá úgy srácra, hogy nem tudtatok, hogy meleg e?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy alakult? Ha hetero volt nagyon gaz volt?

2020. szept. 28. 00:26
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Én hetero vagyok, írt már rám srác, hogy bejövök neki...


Igazándiból nincs semmi bajom a melegekkel, egyik legjobb barátom is a fiúkat szereti, de ott abban a szituban elküldtem a srácot melegebb éghajlatra, szóval óvatosan! ;)

2020. szept. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Hát, ezzel óvatosan kell bánni. Nekem sincs személy szerint semmi bajom a melegekkel, viszont van aki utálja őket, és ha pont ilyen srácot fogsz ki az sajnos több is lehet mint ciki. Először szerintem derítsd ki, esetleg meleg társkeresőn ismerkedj, az a tuti.
2020. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 egyre ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem osztálytársamtól a lehető legegyenesebb módon hogy most tulajdonképpen mi a nemi beállítottsága. Ő is srác meg én is. Hozzátenném én nem vagyok meleg de érdekelt, hogy mizu mivel érdekes megnyilvánulásokat mutatott. Nem lett belőle semmi baj ő elmondta én meg tudom hogy meleg. Nincs ebben semmi szégyelnivaló
2020. okt. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem tudta ki vagyok, sajna nem volt az, de tök normálisan válaszolt.
2020. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!