Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyan szülők,...

Vannak itt olyan szülők, akiknek meleg a gyermeküket? Hogyan tudtátok meg? Mikor? Elmondta vagy mástól jutott a tudomásotokra? Hogyan reagáltatok először és most?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 15:04
 1/6 A kérdező kommentje:
*gyermekük
2018. febr. 27. 15:05
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
A testvérem meleg,nekem mondta el előszőr hosszú vivodás után,aztán szüleinknek. Már Anya sejtette is igy őt nem érte váratlanul,Apa kicsit lesokolodott de végül belátta h egy család vagyunk és nem a nemi identitás számit. De ez már jo pár éve történt,persze sokan fujjognak ránk azóta is h nem tettük vasvillára. Most hét éve él a párjával,családtag nálunk a fiu.. :) Normális családban ez nem gond.
2018. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Egy közeli ismerösöm meleg.

Ő így mesélte: Szüleinek nem tünt fel,hogy srác alszik nála,hisz rajta kivül van 2 öccse náluk is aludtak annak idején srácok, a haverok stb.

Aztán összeveszett szakított Bp-en lévő párjával,akkor még volt vezetékes telefonuk,és az ex tudta a számukat. A hír előbb hazaért mint ismerösöm, hazaért az anyja kérdezte meg,akkor mondta meg h meleg, meg furcsállja h nem tünt fel a szüleinek a dolog.

Anyja annyit kért h ne vigyen haza több pasit,van egy háza amit örökölt,inkább oda vigye. Nem utálták ki,testvérei is elfogadták.

Nála pl én kérdeztem rá, h ezt azt hallottam és őszintén elmondta. Becsülőm illetve tisztelem.Ezért nem fordulnék el tőle

2018. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Tavaly vallotta be,mivel épp ismerkedett egy sráccal és nem bírta tovább titkolni. Félt elmondani, pedig már 3 éves kora óta tudom, mivel volt egy fiú az óvodában akibe "szerelmes" volt. Csak ő erre már nem emlékezett.

Semmi gondom nincs vele, miért hibáztatnám olyanért,amiről nem is tehet.


38/F

2018. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Nekem egyik lány unokatesómról derült ki. Páran már sok éve tudtuk, de most elmondta az egész családnak, szülőknek, nagyszülőknek.


Mindenki pozitívan reagált, akik eddig nem tudták, azok is sejtették, és tök jófejek voltak. Még a vallásos nagymama is.


Azóta is nyitottan állnak hozzá, volt már nálunk a lány barátnője is, úgy kezelték, mint a többi unoka párját, senki nem nézte ki a társaságból.

2018. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Öröm olvasni ezeket a hozzászólásokat! Bár az én családom is ilyen lenne.. ha tudnék változtatni azon, hogy ilyen vagyok, megtenném értük..de ez nem választás kérdése..


23L

2018. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!