Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen társkereső oldalakat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társkereső oldalakat ajánlotok igényesebb, "művészlélek" lányok megismerésére?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 20 éves srác vagyok, és eljutottam oda, hogy kipróbálnám a netes párkeresést. Régebben találtam már értékes lányt közösségi oldalon (igaz, akkor nem tudatosan kerestem).


Igazából olyan lányok érdekelnének, aki ilyen "művészlélek" típusúak. Tudják értékelni az érzelmeket, komolyan lehet venni őket, és szeretik az ilyen dolgokat. Szóval akikkek van értelme ismerkedni. Régebben gáznak tartottam a társkeresők használatát, de közben rájöttem, nem nagyon van vesztenivalóm, hisz könnyebb megtalálni azokat, akikkel hasonló az érdeklődési körünk.


Korhatár terén 20-30 év között megfelelnek a lányok.


Milyen platformokat ajánlotok ezekhez?



2020. jún. 9. 17:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy ne "szexpartner-keresés" legyen belőle, hanem annál azért komolyabb.
2020. jún. 9. 17:58
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
egy igényesebb lány nincs fent társkeresőn. bocsi
2020. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nincsenek ezek a közösségi oldalak korhoz kötve. Persze a 18-as korhatár a nagy részüknél ott van, de ezt nem mindenki tartja be és azt, hogy 20-30 éves korosztály legyen egy ilyen oldalon közel lehetetlen kivitelezni.
2020. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 kor szerint keresni azért a jobb helyeken lehet...

Jó kérdés, én jó pár éve ugyanilyet kerestem, csak fiúban, más módszer nem volt, mint szűrni korra és lakhelyre, aztán szépen végignézni az adatlapokat, 90% nem tölti ki a bemutatkozást, vagy annyit ír, hogy "nem tudok ide mit írni", vagy idézettengert ír, ezek mentek egyből a kukába, a maradékból kiszórtam az "őrült bulizós vagyok" jellegűeket, maradt kb. 1%, abból akinek tetszett a képe, annak írtam. Lehet értékes embert találni, de elég sok energiát kell rá fordítani. Férfiként, gondolom, könnyebb, mert legalább nem zaklatnak közben folyton a 20 évvel idősebbek, csak azzal kell kommunikálnod, akinek te írsz. Sok sikert.

2020. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És melyik oldalakat ajánljátok?
2020. jún. 9. 19:51
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Öreg, ha leadod itt a szívszaggató dumát, hogy értékes művészlélek lányt keresel, aki értékeli az érzelmeket, akkor ne küldözgess már ilyen priviket, hogy dugni akarsz...
2020. jún. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6-os, kinek küldtem olyan üzenetet, hogy dugni akarok?
2020. jún. 10. 10:56
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Teveclub
2020. jún. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 ha nem te vagy "édesmézes" nevű felhasználó, akkor bocs.
2020. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!