Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz ha egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha egy lánynak 17-18 évesen még nem volt pasija?

Figyelt kérdés
Nem nagyon van meg a lehetősége, nincs sok srác körülötte stb. Ez a mai világban nagyon gáz már nem? Pedig nem vagyok ronda, a stílusom is jó és félek hogy ha egyszer találkozok valakivel és megtudja hogy még totál tapasztalatlan vagyok azt fogja hinni hogy valami komoly baj van velem, pedig szerintem nem, csak olyan iskolába járok ahol nincs sok olyan srác akivel lehetne valami illetve azon kívül egy olyan baráti társaságban vagyok akikkel csak együtt járunk ki de nem nagyon megyünk új helyekre, a barátnőimnek mind van barátja szóval velük nem nagyon tudok menni ismerkedni. Attól félek hogy én így fogom végezni örökre...Elbasztam a fiatal éveim és szinglin halok meg. Nagyon szeretnék szeretve lenni és én is szeretnék valakit szeretni de valahogy nem jön össze. Tanácstalan vagyok, és emiatt az egész miatt minden este sírok egyedül, mert a barátnőim a pasijukkal vannak és nem tudom kinek kiönteni a lelkem mert folyton együtt vannak a barátjukkal.
2020. okt. 3. 15:22
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Utolsó! Nagyon örülök nektek, remélem még jó sokáig ilyen boldogak lesztek együtt :)

Egyébkénként pedig, mostantól igyekezni fogok nyíltabbnak lenni, a korona miatt bulizni járni kicsit nehezebb de majd próbálkozom, de köszönöm szépen a válaszod!

Amúgy az utóbbival kapcsolatban már változott a látószögem, vagyis azzal kapcsolatban hogy baj lenne az hogy tapasztalatlan vagyok, mostmár én is úgy gondolom hogy ez inkább pozitívum mint negatívum és ha netán valakinek ez negatívum lenne na azzal nem is lenne érdemes kapcsolatba lépni, mert azt a srácot nem fogja ez érdekelni aki szeret, szóval erről már sokat változott a véleményem :))

2020. okt. 30. 12:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!