Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok. Ha latszolag bejon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ha latszolag bejon egy pasi legyetek barhol. Egyszer csak mar pillantgattok egymasra szeretne kozelebb kerulni hozzatok mikent tegye?

Figyelt kérdés
MITtegyen ilyenkor egy fiu? Bennem pl az van ilyenkor h nem tudom h mit akartok, de irjatok egyket dolgot mit kezdjen a helyzetel? Mert lanyok ugysem leptek lehet olvasni nem akartok.. H kozeledjen a fiu ha bejon nektek? ^^ 22/F
2016. dec. 4. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha leszólítanak mondjuk, bár eleinte zavarban vagyok, de hamar fel tudok oldódni :)

18/L

2016. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A leszolitas nem til cink?? V csak end gondom h ego?:D
2016. dec. 5. 08:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Az fiu 190 cm es jokepu de felenk szeretne erdeklodest kifejezni . mire buktok?
2016. dec. 6. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!