Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a tapasztalatok az új...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalatok az új Facebook társkeresőről?

Figyelt kérdés

Hogy őszinte legyen én megcsináltam pár napja, vagyis magát a profilt, de nem ad be senkit. Elvileg mivel még új, kell neki idő míg sokan lesznek vagy ilyesmi. De érdekel ez mennyire valós, vagy csak nekem nem dob-e be senkit...

Budapesti vagyok, ezért is fura, hogy senkit nem talál... Mert amúgy beállítottam pl ne a világ másik felén lévőket dobja be, nem akarom a beállításokat változtatni, mivel annak semmi értelme.

De érdekelne valakinek van-e tapasztalata vagy ilyesmi.



2020. okt. 28. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem dob be még senkit. Nagy valószínűséggel. Nem mindenkihez jutott még el. Addig nem indul el. A profil nekem is kész van már, de a gombja is nekem még csak ma került ki kívülre is és nem csak az oldal menüben. Várj türelemmel. Majd nemsokára szerintem, ha lesz elég regisztráció és elérhető lesz, majd akkor indul.
2020. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2020. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Sziasztok.

Én még addig se jutottam,hogy megcsináljam a profilt.

Segítenének?

Köszönöm.

2020. okt. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az fb alkalmazás menüjében találod a társkeresőt. Illetve tegnap este a válaszom után nem sokkal elindult a dolog. Délután még nem adott be senkit, de később igen. Szóval lehet használni.
2020. okt. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Már működik! Legalábbis nálam!
2020. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
Nekem meg hibauzit dob fel ,,szivecskezeskor,,. Konkretan ezt: ,, nalunk a hiba, dolgozunk rajta,, meg hogy ,,nezz vissza kesobb,,. Masnak is ir ki ilyet IOS platformon????
2020. okt. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os androidon simán fut.
2020. okt. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nálam még meg se jelent:(
2020. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Le írjátok,hogy pontosan hogy néz ki az app ja!

Mert,mivel rá kerestem,nekem fel dob már ,kis milliót!

De egyik se írja,FB.társkereső!

Köszönöm!

2020. nov. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az fb alkalmazásban van és nem külön
2020. nov. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!