Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki tud segíteni a "problém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabor1652 kérdése:

Valaki tud segíteni a "problémámon"?

Figyelt kérdés
évek óta ültetnek fel a lányok, mindig beleszeretem egy lányba aztán vagy nemet mondtak egyből, vagy volt aki jeleket is adott aztán kidobott. már nem nagyon bírom tovább. Többször előfordult hogy vettem egy doboz cigit hogy lenyugtasson. Tudom hülyeség de már nem tudok mit csinálni. azért írtam ezt le mert hátha van valaki aki tud segíteni

2020. okt. 29. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkivel előfordul. Ilyenek a kapcsolatok, kevés a tartós. Viszont neked tudnod kellene, hogy miért lesz vége, esetleg javítani a gyengeségeiden vagy ami miatt otthagynak stb. Jobbat sajnos nem tudok mondani. Ők mivel indokoltál, hogy nem vagy elég jó? Vagy csak szakítottak és ignoráltak?
2020. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy próbáld meg kevésbé beleélni magad, vagy lassabban az ilyen kapcsolatoknál. A lányok mindegyike úgy van vele, hogy több emberrel kezd kapcsolatot kialakítani, amolyan barátság címszó alatt, aztán amelyikkel jobban érzi magát jön össze. Ha az nem sikerül lehet visszatesz az elsők közé. Vagyis eddig mindig ezt tapasztaltam, bármilyen kegyetlennek is hangzik ez ilyen. :D Neked is így kell hozzá állnod, hogy nem egyre alapozol mindent aztán nincs senkid a világon.
2020. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem is sokan "vertek át", viszont utólag egyáltalán nem bánom.

Az egyik miután lett barátnője is írogatott, hogy küldjek neki ilyen, meg olyan képet. Gondolom velem sem lett volna másképp.

A másik pedig elég érdekes emberke volt. Meg még a többi. De így utólag jobb is, hogy nem lett semmi.

Ne gondolj rájuk. Gondolj arra, hogy velük azért nem jött össze, mert valaki sokkal jobb vár rád. :)

2020. okt. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!