Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék ezen a problémám...

Hogyan tudnék ezen a problémámon változtatni?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy csunya vagyok, nokent. Ugy erzem, hogy nem tudok kiteljesedni az eletemben. Mindig is ugy kepzeltem el az eletet, ahogy a filmekben meg van irva.. a gyonyoru no, akiert odavan a szerelme... es latom magam korul a szebb lanyokat, hogy hogy mukodik naluk... pont ugy, mint a filmekben. 1000 pasi el van toluk ajulva... En is erre vagyom. Hogy ne legyen kissebsegi komplexusom, ha meglatok egy szebb lanyt, vagy egy (1. irigyseg/ 2.tudom, h nem kellek neki) Es hiaba mondom el ezt a problemam a korulottem levoknek, nem ertik meg. Nem tudok errol senkivel beszelni. Meg pszichologussal se.

#csúnyaság #komplexus #Kissebségi érzés
2019. júl. 15. 02:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az élet sajnos nem olyan,mint a filmekben.Ne a filmekből meríts ihletet.Hagyd a francba a komplexusodat,mert kikészít.Szedd össze magad,állj a sarkadra.Megértelek teljes mértékben és nem török pálcát feletted.Előbb-utóbb megtalálod a párod,de előtte békélj meg magaddal.
2019. júl. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a külsőddel van baj, hanem fejben. Az igazi élet nem hollywoodi romantic moove.
2019. júl. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. De igen. Valakinek pont az. Szerelem teren.
2019. júl. 15. 08:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Láttam sok boldog párt, ahol mindkettő csúnya volt.
2019. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy nőnek külsőtől függetlenül pacipéniszt sem kell tennie egy párkapcsolatért. Szóval be lehet fejezni a rinyálást, régen lenne párod csak te is azt a férfit, aki nem adonisz nem veszed emberszámba.
2019. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! Én meg pont a nálam csúnyább nőket irigylem, akik helyes és rendes pasikat fognak ki maguknak, mert hiába vagyok szebb náluk, mégis valamit jobban tudnak.

Emiatt szerintem ne zavarjon a külsőd, mert ha azok a nők elkeltek, akkor te is elfogsz.

2019. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, egy cipöben járunk, nekem isez a problémám. Teljesen kikészit és elszigetel az,hogy nem vagyok nöként szép. Bárki bármit mond,ez nagyon sok mindent meghatároz. Szerelem, munka, hobbi, egyszerüen mindent. Annyira irigylem azt a nézést, figyelmességet amiket a szép lányok kapnak a pasiktól. Bár nekem már az is elég lenne ha átlagos kinézetem lehetne. Ha találtál vmi megoldást légyszi ird meg nekem is.
2019. júl. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!