Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz lenne, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne, ha elkérném az egyik barátnőjétől a telefonszámát?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akire hajtok,ma elakartam hívni moziba,de nem volt suliban.Most pedig egy hétig nem fogom látni.Szeretnék vele kommunikálni ezen a héten,elakarom őt hívni valahova. De nincs meg a száma,viszont az egyik osztálytársnőjét gyakran látom,mivel pont oda jár kondizni ahova én,így gyakran összefutunk.Szerintetek gáz lenne,ha elkérném tőle a csaj számát,és csak random felhívnám a csajt a héten,hogy eljönne e moziba vagy cukrászdába vagy ilyenek..Szerintetek?18/F Lányok ti,hogy reagálnátok ilyen helyzetben..ha csak random felhívna titeket egy fiú aki udvarol nektek úgy,hogy nem kérte el a számotokat(valaki más adta meg neki),és tisztázza,hogy azért hívott,mert nem volt más lehetősége elérni titeket.....és úgy kérte el pont ezért a számotokat.......18/F

2019. ápr. 17. 14:57
 1/10 anonim válasza:
82%
Nen gáz ha normalisan adod élő
2019. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Jól összeveszítheted a barátnőjével. (Jogosan...)

Látatlanban randira hívni, amikor azt sem tudja, ki fia-borja vagy, már-már megvalósítja a zaklatás tényét.

.

"felhívna titeket egy fiú aki udvarol nektek úgy,hogy nem kérte el a számotokat(valaki más adta meg neki)"

Tisztázzad már, udvarolsz neki, vagy csak szeretnél udvarolni?

2019. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A csaj ismer engem..szoktam vele beszélgetni,nem vagyok idegen a számára.Nem láttatlanban akarom elhívni,mivel tudja ki vagyok.Ma akartam elkérni a számát,meg elhívni valahova csak nem volt ott.Ezért gondoltam,hogy mástól elkérem.Ez a helyzet.
2019. ápr. 17. 15:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát...Én nagyon haragudnék a barátnőmre, ha megadná a számomat valakinek. Meg lehet, hogy fel se venném ha ismeretlen hív.

Inkább írj neki Messengeren vagy ilyesmi.


19/L

2019. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak igaza van!
2019. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az én barátnőm magadná a számom. Ha meg igen akkor eléggé haragudnék rá, főleg ha a srác nem jön be:/
2019. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kivárod azt az 1 hetet, vagy más módon próbálod elérni, de azt felejtsd el, amit leírtál!
2019. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hagyd a randit húsvét utánra.

F.

2019. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó,akkor elvetem ezt az ötletet.Maradok az 1 hét kivárásánál. De szerintetek nem ront az esélyeimen,ha 1 hétig nem beszélek vele?
2019. ápr. 17. 19:15
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az esélycsökkenés veszélye fennáll, hiszen közben megismerkedhet valakivel, de ennek az esélye kicsi. Ha mégis bekövetkezne, az utcán épp 12 lány egy tucat. Ha egyik sem tetszene, van még sok tucat...

Elnézést kérek a lányoktól, de ezzel nem őket akartam megsérteni, lekicsinyíteni, hanem a kérdező szemét felnyitni.

F.

2019. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!