Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintetek gáz lenne, ha elkérném az egyik barátnőjétől a telefonszámát?

Van egy csaj akire hajtok,ma elakartam hívni moziba,de nem volt suliban.Most pedig egy hétig nem fogom látni.Szeretnék vele kommunikálni ezen a héten,elakarom őt hívni valahova. De nincs meg a száma,viszont az egyik osztálytársnőjét gyakran látom,mivel pont oda jár kondizni ahova én,így gyakran összefutunk.Szerintetek gáz lenne,ha elkérném tőle a csaj számát,és csak random felhívnám a csajt a héten,hogy eljönne e moziba vagy cukrászdába vagy ilyenek..Szerintetek?18/F Lányok ti,hogy reagálnátok ilyen helyzetben..ha csak random felhívna titeket egy fiú aki udvarol nektek úgy,hogy nem kérte el a számotokat(valaki más adta meg neki),és tisztázza,hogy azért hívott,mert nem volt más lehetősége elérni titeket.....és úgy kérte el pont ezért a számotokat.......18/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: barátnő, telefon, telefonszám, , csaj, lány, férfi, fiú, pasi, szám

ápr. 17. 14:57  Privát üzenet  

A válaszok
Nen gáz ha normalisan adod élő

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/10Időpont ápr. 17. 15:16 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

Jól összeveszítheted a barátnőjével. (Jogosan...)

Látatlanban randira hívni, amikor azt sem tudja, ki fia-borja vagy, már-már megvalósítja a zaklatás tényét.

.

"felhívna titeket egy fiú aki udvarol nektek úgy,hogy nem kérte el a számotokat(valaki más adta meg neki)"

Tisztázzad már, udvarolsz neki, vagy csak szeretnél udvarolni?

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont ápr. 17. 15:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A csaj ismer engem..szoktam vele beszélgetni,nem vagyok idegen a számára.Nem láttatlanban akarom elhívni,mivel tudja ki vagyok.Ma akartam elkérni a számát,meg elhívni valahova csak nem volt ott.Ezért gondoltam,hogy mástól elkérem.Ez a helyzet.

# 3/10Időpont ápr. 17. 15:42 Privát üzenet
Penryn nevű felhasználó válasza:

Hát...Én nagyon haragudnék a barátnőmre, ha megadná a számomat valakinek. Meg lehet, hogy fel se venném ha ismeretlen hív.

Inkább írj neki Messengeren vagy ilyesmi.

19/L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont ápr. 17. 16:14 Privát üzenet
Az utolsónak igaza van!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont ápr. 17. 16:43 Privát üzenet
Nem hiszem, hogy az én barátnőm magadná a számom. Ha meg igen akkor eléggé haragudnék rá, főleg ha a srác nem jön be:/

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont ápr. 17. 16:52 Privát üzenet
Vagy kivárod azt az 1 hetet, vagy más módon próbálod elérni, de azt felejtsd el, amit leírtál!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont ápr. 17. 17:28 Privát üzenet
ssaa nevű felhasználó válasza:

Hagyd a randit húsvét utánra.

F.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont ápr. 17. 17:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó,akkor elvetem ezt az ötletet.Maradok az 1 hét kivárásánál. De szerintetek nem ront az esélyeimen,ha 1 hétig nem beszélek vele?

# 9/10Időpont ápr. 17. 19:15 Privát üzenet
ssaa nevű felhasználó válasza:

Az esélycsökkenés veszélye fennáll, hiszen közben megismerkedhet valakivel, de ennek az esélye kicsi. Ha mégis bekövetkezne, az utcán épp 12 lány egy tucat. Ha egyik sem tetszene, van még sok tucat...

Elnézést kérek a lányoktól, de ezzel nem őket akartam megsérteni, lekicsinyíteni, hanem a kérdező szemét felnyitni.

F.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont ápr. 17. 19:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha tudnátok a kedvenc celebetek telefonszámát akkor fel hívnátok? Mit mondanátok neki?
Hogy menjek oda egy lányhoz az utcán hogy el kérjem a telefonszámát?
Hogyan szólítsak meg egy lányt? Hogyan kérjem el a telefonszámát?
Hogy szerezzem meg a telefonszámát? Sürgős, mert ezen a héten ballag!
Hogy szerezzem meg a telefonszámát, vagy valamilyét? (holnap ballag, hamar kéne)
Milyen az, ha egy fiú megadja a telefonszámát egy kis cetlin?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!