Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdeklődnétek egy ilyen lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklődnétek egy ilyen lány iránt?

Figyelt kérdés

Nehezen nyílok meg, visszahúzódó vagyok, nem mernék kezdeményezni, de egy-két találkozás (baráti társaságokból indulok ki) után már felszabadultabb tudok lenni. Mindenféle témáról szeretek beszélni, legyen az politika, irodalom, kultúra, zene stb.

Kedves, de határozottnak mondanám magam, komoly céljaim vannak az életben.

Azért vagyok bizonytalan kissé, mert középiskolában sokat bántottak (jelenleg az önbizalmam visszaépítésén dolgozom-ami elég sok időbe telt/telik) ezért sem volt kapcsolatom, meg eléggé bezárkóztam.

Mások szépnek tartanak, talán a külsőmmel nem is van nagy baj.

Az volna a kérdésem, hogy adnátok ezek alapján esélyt? Vagy túlságosan idős vagyok, a tapasztalatlanságom mellé? Elítélnétek ezért?

Kort és nemet is írjatok, érdekel mindenki véleménye. 21/L



2020. nov. 5. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Nekem nem vagy túl idős. 47/F De miért tini kategória?
2020. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Hozzám nem lennél idős. Nekem bejön, csak a kérdés hogy össze illunk-e :D
2020. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
22f
2020. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1-es: Azért tini, mert felnőtt kategóriában a többség általában elég elutasítóan válaszolgat, belekötnek és megkérdőjeleznek bármit. Gondoltam itt kicsivel tapintatosabbak lehetnek az emberek.
2020. nov. 5. 22:18
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Érdeklődnék.

Már csak azért is, mert ez alapján a leírás alapján máris lenne bennünk néhány közös dolog.

2020. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Sok tulajdonságod szimpatikus, mert én is hasonlóakkal rendelkezem.

Viszont emellett fontos döntő szempont lenne még sok más dolog, legalábbis ha a párkapcsolatot vesszük.

Barátnak mindenképpen elfogadnék és kedvelnék egy ilyen személyt, mert vannak közös tulajdonságaink, és gondolom viszonylag jól megértenénk egymást. :)

20f

2020. nov. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
Simán! Szóljál és bármikor csinálnék veled bármilyen közös programot, ha te is vevő vagy rá. Többi meg majd kialakul úgyis. Igazából minden a te kezedben van, hogy élsz a lehetőségekkel, vagy elengeded és vársz a következőre.
2020. nov. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyen lányokat kedvelem általában , de elég nehéz megismerni őket, de számomra mindég is érdekesenek tartottam őket.

25f

2020. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

Ugyanez vagyok csak fiuban 😅

23f

2020. nov. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
A leirtak alapján te teljesen normális vagy, csak önbizalom hiányod van.( ha lenne valakid nem lennél rá féltékeny?) 38/f
2020. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!