Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet annak az oka, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak az oka, hogy egyáltalán nem érdeklődnek irántam a fiúk?

Figyelt kérdés

Gondolom nagyrészt a külsőm a gond, azzal tisztában vagyok, hogy mit rajta javítani/változtatni szóval ezt ne firtassuk tovább, ha lehet 😋


Létezik, hogy csak emiatt nem volt még olyan fiú aki úgy igazán érdeklődött volna, meg akart volna ismerni? Vagy mi lehet még szerintetek?


Tudom, nem ismertek így nehéz választ adni, csak arra lennék kíváncsi, hogy általánosságban mik azok a dolgok ami egy fiú számára taszító lehet egy lányban 🙄?


L



2020. jan. 21. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel minden fiú más, ezért nyilván mindenki mást néz. Az biztos, hogyha büdös vagy és ápolatlan azt senki se szereti. :D
2020. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Persze, ez igaz :D ezért is inkább személyes véleményekre lennék kíváncsi :D


Nem vagyok az! :D

2020. jan. 21. 20:37
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
160 cm 90 kg van a baj
2020. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm a hasznos választ! Arra azért kíváncsi lennék, hogy honnan veszed ezeket az adatokat?
2020. jan. 21. 20:54
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
#3 te lettél Schobert Norbi? Xd
2020. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Számomra a legtaszítóbb egy lányban, ha gúnyos. Mindig megfordulnak a lányok utánam, méregetnek és ha kettő vagy több lány van együtt, akkor gúnyosan néznek, kacsintgatnak meg kacérkodnak. Nem szeretem az ilyet. Meg amikor hangosan nevetnek meg viháncolnak, ha egy fiú elsétál előttük.

19/f

2020. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is lány vagyok, de lehet az a gond, mint nálam is: nem járok el sehova sem ismerkedni. Lehet ha élmennél valahoa, lennének jelentkezők.
2020. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én hiába próbáltam ugyanezt kideríteni, semmire se mentem...
2020. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindig lesz olyan hogy valakinek nem tetszel, de valaki meg bolondulna érted. Nem mindig kell változtatni magunkon. Ha magunknak jók vagyunk akkor nincs olyan hogy rosszul nézel ki. Mivel ez szubjektív egyrészt, másrészt pedig ha magadnak tetszel akkor igazából szép vagy.

Én pl most kicsit (8-10kg)hozzám úgy hogy eleve volt rajtam 10 kg plusz, na most azt terveztem hogy leadom ezt a plusz plusz tízet és akkor azért jobban eltudom fogadni magam.

Egyébként néha rondának látom magam de néha szépnek.

Egyszóval lásd magad szépnek és a világ is annak lát majd.

2020. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj az ilyen kérdésekkel, hogy vakon kértek bármilyen infót hogy segítsünk, de se magasság, súly, csípő,derék, mell mérte nincs ki írva! Nem hogy esetleg látnánk is. ( Nem fotót kéregető vagyok nem azért írtam ) így nagyon nehéz mert csak általános dolgokat lehet leírni amit az előzőek is leírtak. Nem tudjuk milyen sminked van vagy mennyire foglakozol magaddal túlsokat, vagy sehogy ez mind, mind kérdés és a vízualitáshoz az is kell.
2020. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!