Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy lány nem adja rögtön oda magát, nem könnyűvérű és húzza egy kicsit a fiú fejét, hogy megbizonyosodjon, hogy tényleg érdeklődnek iránta, akkor a srác (ok) rögtön feladják?

Figyelt kérdés
Ennyire nem érdekli az adott lány vagy csak ilyen lusta disznók lettetek?
2015. jan. 10. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Rossz pasiknál próbálkozol.
2015. jan. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Utálom, ha valaki ezzel taktikázik. Ha megvan rá az oka, hogy miért nem akaarja még, akkor mondja el, ha meg nincs rá oka, akkor ne taktikázzon, mert ettől nem fogom jobban megbecsülni.
2015. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Lehet mert játszod a jégkirálynőt és azt hiszik a pasik, hogy nem kölcsönös a vonzódás, és nem érdekelnek téged, vagy csak dugni akarnak, akkor meg nyílván nem fognak hetekig várni egy nőre.
2015. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Ha ilyen előfordul, akkor azért a srácért nem kár. Az csak azt akarta. Ráadásul "munka" nélkül.
2015. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

1. Attól függ mennyi az annyi. Ha 1 hónapig húznád a férfiak agyát szex előtt, akkor érthető, hogy otthagynak. Nekem is van egy ilyen határom, hogy az első randitól számítva max. 15 napot, vagy maximum 6 randit várok egy lányra. Aztán csá!


2. Attól függ hány éves vagy. Ha még nem vagy 18 éves és/vagy szűz vagy, akkor megértem hogy váratod egy kicsit a férfiakat.

2015. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok lány húzza a fiúkat, mert kellemes, ha valaki rajong értük, de adni nem adnak semmit. A srác meg idővel rá kell jöjjön, hogy a kitartásáért nem kap semmit, és elfecsérelt egy csomó időt. Én is nagyon kitartó tudtam lenni mindig, aztán eljött egy pont, hogy ha egy lányt taktikázni véltem, vagy x ideig nem sikerült előre lépni az ügyben, hagytam a fenébe. Szépen hangzik, hogy a férfiak harcoljanak meg egy lány kegyeiért, de észre kéne venni, hogy nekik is van lelkük, az idő számukra sem telik lassabban, és mindenki vágyik a boldog párkapcsolatra. Ha tetszik neked valaki, akkor nem értem, minek húzni az agyát. A férfiak jó esetben nem lusta disznók, és nem is pincsikutyák.


Írok egy tanulságos sztorit: tesóm egyik haverja nagyon szerelmes volt egy lányba, de sehogy nem tudott vele zöldágra vergődni. Egy közös ismerős aztán megkérdezte a lányt, hogy tényleg nem akar-e semmit. Mire az azt válaszolta, hogy dehogyem: tetszik neki a tesóm haverja, csak szenvedjen még egy kicsit. Mikor ezt megtudta a srác, következő héten már összejött egy másik lánnyal, akinek ért annyit, hogy ne kelljen "szenvednie még egy kicsit". A csaj meg utána hiába sírt.

2015. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

Minek várni lányokra hónapokat, amikor más lány meg belém zúg és a második randinkon "felkéreckedek hozzá WC-re"? Vagy a negyedik randinkra áthívom magamhoz "vacsorázni"?


Túl rövid az élet ahhoz, hogy akár csak 1 hónapnyi időt is várjak egy lányra (mondjuk az első randinktól számítva) és túl sok más lány van odakint ahhoz, akikkel hamar lehet intimitást kialakítani, hogy várjak arra az egy lányra sokat. (És nem, akármennyire is ebbe a tévképzetbe menekültök, nem magasabb azoknak a lányoknak a "minősége", akikre többet kell várni.)


Ha egy fiú béna a lányoknál és örül hogy végre szerzett magának egyet, akkor felőlem várjon rá örökre. De én mindig tudok magamnak lányt szerezni relatíve hamar, ha akarok, ezért vannak elvárásaim nekem is a nőkkel szemben. Az egyik az, hogyha mindketten kedveljük a másikat, akkor a világ legtermészetesebb dolga 3-5 randi, vagy mondjuk 10 nap után (az első randihoz képest) lefeküdni egymással.

2015. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Kölcsönös érdeklődés, valamiféle összhang, önmagunk adása.

Ha ez nincs meg (vagy nem tetszünk egymásnak), akkor tipli.


Ez alapján a "húzza a fejét, hogy megbizonyosodjon..." az vagy te magad vagy, és nem szimpatikus, vagy nem te vagy.

2015. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nem értem a problémád! ha egy nő lefekszik egy férfival akkor az csak a férfinak jó? te ugyanúgy élvezed nem? vagy ez valami megtiszteltetés?

és mi van akkor ha a férfi teper utánad, de te csak x idő után adod be a derekad, azután nem hagyhat ott?

aki egyből ágyba bújna veled azt nyilván nem érdekli a személyiséged csak a tested? nem látom az összefüggéseket. hozzáteszem, hogy én azt feltételezem, hogy felnőttekről van szó és nem gyerekekről.

2015. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Mert már mindegyik csalódott és rájött hogy nem éri meg azt a sok időt (és néha pénzt amit én 5000-re limitálok) egyik nő sem... és nem feladják csak úgy vannak vele hogy "Ha ez nem akar semmit akkor minek hajtsak?"
2015. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!