Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még nem volt barátom :/...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem volt barátom :/ Tanácsok?lent több

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy még senkivel nem voltam párkapcsolatban, még nem is csókolóztam. Voltam egy randin, de végül nem lett belőle semmi, ahogy telik az idő, úgy érzem jobb is így. Viszont borzalmasan zavar, hogy még nem volt barátom. Körülöttem már szinte mindenkinek volt/van a barátaim közül. A személyiségem alapvetően félénk, visszahúzódó, de baráti körben fel tudok oldódni és akkor nem szorongok kicsit sem. Félek ismerkedni, mert legutóbb visszautasítottak. Velem van a baj? Vékony alkat vagyok, magas, szőkésbarna hajú. Nagyon kevésnek érzem magam, nincs sok önbizalmam, pedig szépnek tartanak azok, akit ismerek, dícsérnek, de én magamat nem tartom igazán annak. 17 éves lány vagyok, jövőre 18. kínosnak érzem egyre inkább :/ Tudom, magammal kéne kibékülnöm elsősorban..

2020. dec. 1. 22:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni írhatsz :) 21/F
2020. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyaltalan nem gaz.Nekem se volt meg. 22/L
2020. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%
Nézd a jó oldalát, nincsenek veszekedések és korlátlanul azzal foglalkozol amivel akarsz. :D
2020. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 SIDLER22 ***** válasza:
0%
Én mindig kíváncsi voltam hogy nézhet ki egy ilyen lány. Privátba küldesz magadról képet? Csak mert általában mindig Tinder sablonokat látok és már hozzászokott a szemem. Aztán mondok saját véleményt, hogy mit gondolok rólad.
2020. dec. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!