Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom haverja érdekelni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom haverja érdekelni kezdett, talán jobban is mint kellene. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Az exem szakított velem fél év után,akivel most újra összejöttem,de addig amíg mi külön voltunk az exem haverja lépéseket tett felém, párszor beszélgettünk de csak neten. Szeptembertől februárig keresett engem az exem mert rájött hogy szeret,de én nem akartam őt látni sem. Beadtam a derekam de most pár hét után rájöttem,hogy nem vagyok szerelmes belé úgy mint régen és jobban érdekel a haverja és szerintem én is érdeklem őt,mert ő nem próbálkozik be minden lánynál (Nem legjobb haverok, bulikban szoktak együtt lógni csak). Kicsit félek nemet mondani a barátomnak mert eléggé erőszakos és amikor nem voltunk együtt folyamatosan nyomozott utánam én kivel lehetek és hol, átment zaklatásba szinte...

Szakítsak az exemmel és ha még úgy érzem akkor újra beszéljek a haverjával hátha összejön? Vagy az ciki?


2019. márc. 12. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szakíts vele ha meg zaklat először szüleid majd rendőrség ha az sem segít.

Ha tényleg ennyire nem jó barátok próbálkozhatsz nála de egy esetleges arcon csapásra készülj fel ha az exed fülébe jut ha ilyen erőszakos

2019. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Abban a korszakban vagy amikor mindig a más haverja fog megtetszeni..
2019. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem a barátod minden képp hagyd ott mert nem szereted muszaly megértenie de szakitásra rá várj egy kicsit nehogy megint bele es az elozo hibadba hogy elhamarkodod a dolgokat gondold at nem megint csak egy fellangolas-e amugy sok sikert!
2019. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!