Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem is lehet egyszer visszaf...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem is lehet egyszer visszafogott megjelenésű és normális barátnőm?

Figyelt kérdés

Külső szempontok alapján különbözöm azoktól a fiúktól, akiket ilyen lányokkal látok, és ez nagyon rossz érzés. Volt már rá lehetőségem a múltban, hogy hasonló barátnőim lehettek volna, akkor nem éltem vele. Most pedig szenvedek a régi döntéseim miatt.

Nem olyan a külsőm ami az ilyen lányoknak tetszik. Legalábbis ahogy azt mostanában látom az utcán / bárhol.

Mit tehetnék ilyen szenvedős gondolatok mellett? Ha nem megyek rengeteg közösségbe vagy kezdek el szólítgatni vad idegeneket akik a telefont nyomogatják, akkor már nem lesz alkalmam ilyen vagy hasonló lányhoz? Maradnak azok, akik nálam kezdeményeznek, és tegyük fel jól néznek ki, de belül egyáltalán nem az én eseteim. :S


2020. dec. 17. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosítsd magad, mert belőled csak egy van. Kinézetre sincs és belső tulajdonságokban sincs ugyanilyen fiú.

Szóval,a hasonlítgatás nem ér semmit.


Még lehet ilyen barátnőd,ha teszel is érte ;)

2020. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
hát te tök hülye vagy. tipikusan az elkényeztetett semmi se jó, semmi se elég típusa. Vágyod a jobbat, a legjobbat, nem még annál is jobbat, mert különben sohasem lehetsz boldog...a fogyasztói társadalom tipikus kudarca vagy az összes többi sorstársaddal együtt, akik képtelenek még egy külsőre jól kinéző csajjal se megelégedni, nemhogy még egy átlagos csajjal aki a többség. Mégis kinek kéne olyan pasi, aki magától százszor jobbat akar, de az olyat mint önmaga, nem fogadja el. Még ha én lennék a világ legszebb nője, a tipikus eseted, akkor se kellenél. Őszintén szólva megérdemled, hogy szenvedj...
2020. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
A béka segge alatt van az önbizalmad, ezt fel kéne tornázni, mert így nem jutsz előrébb. Így csak rágörcsölsz a témára, ami már nagyon is látszódik, mert másokat nézegetsz az utcán, másokhoz méred magad és a jövendőbelidet is. Ne feszülj rá ennyire. Nem a külső határozza meg a szerencsédet, hanem te magad. Ha tudod milyen lányt keresel, akkor nem értem mi a gond. Még nem találtad meg. Ennyi.
2020. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tudom hogy ez nem jó, de most nem ez a lényeg. A második válaszolóm valamit félre olvastál, mert pont az ellenkezőjét írtam amiről te beszélsz.

A lényeg, hogy nem a full extrovertált mindenkivel flörtölő és olyan full kirívóan viselkedő és megjelenésű csajokat tartom az eseteimnek. A másik rétegnek pedig lányok közül olyan barátjaik vannak, akik 150 centisek, és semmivel nem foglalkoznak a világon, csak úgy vannak.

Mindegy már nem is érdekel, és tudom hogy csak akkor lesz bármi ha teszek érte, hiszen nekem kezdeményeznem sem szükséges, többször megteszik ezt lányok felém. Csak engem ez pont hidegen hagy. :S A megítélésemen és ízlésemen pedig hogyan változtathatnék? Mert itt csak ezzel van probléma.

2020. dec. 17. 18:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az egész egy baromság de mit tegyek ha ezt ilyen rosszul élem meg? Magammal kellene foglalkoznom mert ezen csak akkor tudnék változtatni. Az egész téma értelmetlen, és sosem fogom megérteni, hogy én melyik rétegbe tartozom, vagy egyáltalán ki illik hozzám.
2020. dec. 17. 19:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy álljak úgy hozzá hogy lehet és ennyi? Ha olyan sok lánynak tetszettem már akkor meg elutasítanak max és legyek kitartó? Vagy ne adjak a külsőmre és akkor jobban megfoghatom őket valami igénytelen tulajdonsággal?
2020. dec. 17. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Adj magadra,mint eddig, csak ne azt várd, hogy megtaláljon valaki olyat, aki neked tetszik, hanem kezdeményezz te annál, aki szimpi, és így nem kell "beérned" egy jól kinéző, üresfejű lánnyal.

(Pedig tuti köztük is vannak olyanok, akik okosak, kedvesek, és szépek is. Ahány ember, annyi féle:D )

2020. dec. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. :D Köszönöm. Nekem olyan furcsán működik az agyam, hogy ha a világon a legjobban néznék is ki, és gazdag lennék sem kellenének jó nők, mert mindet egy helyre soroltam, és esélyt sem akarok adni ilyen embereknek. Aki visszafogott és minimalista gondolatokkal rendelkezik, azért viszont bármit megadnék. :D Ha emiatt fogyatékos vagyok hát legyek az, de ilyenné alakította az élet az a gondolkodásomat és ezzel nem lehet mit kezdeni. Sosem értettem, amikor haverok mondogatták, hogy ki milyen jó csaj, és egytől egyik csak a külső miatt vonzódtak hozzájuk, de ez lényegtelen, ez még a legkisebb gyökérség az egészben. :D
2020. dec. 18. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!