Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Egy fiú vagyok. Megtetszett egy lány. De csak facebookon vagyunk ismerősök. Meg látásból ismerjük egymást. Persze lehet nem működne mert teljesen másak vagyunk stb. De ismerkedni jó lenne. A legnagyobb problémám ezzel hogy ő gyönyörű mellettem. Én egy túlsúlyos, nem túl jóképű srác vagyok. Bár váltottam életmódok és elkezdtem már sportolni is a változásért, de nem rég ezért annyira látványos eredmény még nincs. Akik ismernek azt mondják jó fej és rendes srác vagyok. De akkor is. Az ismerkedésnél a külső is számít szerintem. És a másik hogy sültem már fel lányoknál (voltak akik konkrétan megkérdezték hogy mit akarok én ilyen külsővel). Egyébként ne arra a brutálisan kövér srácra gondoljatok, inkább ilyen "mackós". 189 cm 120 kg. Plussz eloszlik rajtam. Persze ettől azért még nem nézek ki jól. És hát ezek miatt nem merek ráírni illetve nem is tudom hogy igazából hogyan kellene. A "szia mizu" nekem olyan bénának tűnik. Vagy unalmasnak.

2020. dec. 20. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok mackós fiúnak van bombázó nője.

A sárm, a személyiség a döntő, és persze alap, hogy

ápolt legyen és ne legyen bunkó.

2020. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ahogy az elöttem lévő is írta tényleg nem minden a külső ahoz kell egy jó személyiség is.

Ja és azok a lányok akiknél felsültél, hát úgy látszik nekik a külső számít, ne is törődj velük, nem minden lany ilyen.

A lanyra meg írj rá, máskülönben soha nem tudod meg hogy összeillenétek vagy sem.

2020. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!