Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne személyesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne személyesen megoldani a találkozást egy olyan fiúval,aki tetszik nekem,de ő nem tud róla?

Figyelt kérdés
Egy városban lakunk, és az online oktatás előtt szinte naponta volt alkalom látni...most viszont...nem :(

2021. jan. 7. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tud róla, akkor elég nehéz lesz. Nem is szeretnéd, hogy tudjon róla?
2021. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Írj rá, hogy tetszik neked és szeretnél vele találkozni. Én nagyon örültem volna ilyen üzenetnek, amikor szingli voltam, de persze sosem kaptam (vagy nem tetszettem senkinek, vagy nem volt bátorsága írni senkinek).


Hidd el, ha te is tetszel neki és nem herélt kan, akkor bele fog menni.

2021. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor 2 lehetőség van. Vagy először barátok lesztek (így nem kell előre elmondd hogy tetszik, de később nehezebb lehet), vagy alapból úgy indítasz mint az előttem válaszoló, akkor tiszta sor, ha pedig nem tetszel neki akkor egyből le is van zárva a dolog.
2021. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!