Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jövök be egy fiúnak se?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jövök be egy fiúnak se?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és körülöttem sok lánynak udvarolnak fiúk de nekem soha. Párszor már én próbálkoztam kezdeményezéssel de soha nem jártam sikerrel. Szerintem nem vagyok olyan csúnya, meg kedves is vagyok. A barátaim szerint cuki is. Kicsit visszahúzódó vagyok de bárkivel szívesen megismerkedek. Szeretek nevetni, és általában mindig vidám vagyok. Nem is hívnak sokszor sehova de ha mégis, sosem utasítom vissza. Miért nem jövök be senkinek? Miért nem kellek egy fiúnak se?

2021. jan. 9. 10:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok én neked😅
2021. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%
Én se jöttem még be egy lánynak sem
2021. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy leírás alapján, ha nem lenne nagy korkülönbség köztünk biztos nyitnék egy ilyen lány felé. Egyébként a visszahúzódó lányokat mindig nehezebb megtalálni, én is hamarabb futok nagyszájú, társaság középpontja típusú lányokba. Tömören ők sokkal feltűnőbbek, tesznek is róla, hogy a fiúk észrevegyék őket, mernek flörtölni, akár kezdeményezni is fiúknál.
2021. jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy visszahúzódóbb lánynak udvarolni csak vakon lehet, nem tudja egyik fiú sem, hogy mire számíthat, ezért inkább hamarabb próbálkoznak valaki olyannál, akiről amúgy is tudnak dolgokat, mint nálad. Lehetsz cuki, de amíg a fiú nem tudja mivel hívhatná fel a figyelmed, udvarol olyannak, aki még az sem biztos hogy szebb nálad, de biztos hogy nem fogja nagyon kínos vagy éppen olyan helyzetbe hozni, amitől fél. Remélem ez érthető volt, legalábbis nekem ez az elméletem.
2021. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%

"Eddig még soha nem jött oda hozzám fiú ismerkedni, de ha odajönne nem lennék bunkó vele. Mindig mosolyogni szoktam mindenkire, kedves és segítőkész vagyok"

Éretlen vagy ehhez szerintem. Nem tudod miről szól a vonzalom.

Nem arról, hogy "kedves vagyok és nem bunkó."

Hanem hogy megfogod, kihozol a személyiségéből valamit, finoman közeledsz felé romantikus módon, hagyod, hogy ő is tegye ezt, motiválod rá és pozitívan visszajelzel neki.


Passzív vagy, kb. semmit nem csinálsz a szempontból, hogy legyen valakid.


"Aranyos vagy leírás alapján, ha nem lenne nagy korkülönbség köztünk biztos nyitnék egy ilyen lány felé."

Miért? Semmi különlegeset nem írt magáról, csak azt, hogy kedves és segítőkész. Ennyiből számomra egyáltalán nem lenne potenciális partner.

2021. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!