Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit rontok el a netes ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el a netes ismerkedéseknél?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20/F vagyok.

Mivel karantén van, leginkább csak a neten lehet ismerkedni, így használok különböző oldalakat, pl. Interpals.

Viszont már évek óta mindig elcseszek valamit mindenkinél, csak nem tudom, hogy mit. Sokszor már tök jól elbeszélgetünk a csajjal, és egyszercsak mégis eltűnik. Után mindig visszaolvasom, hogy nem írtam-e valami olyat, de nem találok semmi okot.

És valahogy sose jön össze semmi, pedig tényleg van, hogy már szinte "regényekben" beszélgetünk, és valahogy mégis megszakad minden.


Honnan tudom, hogy elérem azt a pontot, hogy elhívjam találkozni? Már alig merek belekezdeni a beszélgetésekbe, mert olyan jól indul, de előre tudom, hogy úgyis valamit elrontok majd. :/



2021. jan. 10. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A netes társkeresésnek is ugyanaz a lényege, mint az élőnek: az ismerkedésnek előre kell haladnia. Nincs több hónap levelezésre. Ha akarsz valamit max 1 hónapon belül találkozni kell. Ha minden rendben a 2-3. alkalommal jelezni kell mit szeretnél. A regények nagyon szépek, de ez nem visz előre. Lényegre törően kell haladni, nem szabad hagyni leülni a beszélgetést. Ezt kell gyakorolni, egyébként ez egy megtanulható technika.
2021. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Interpals-t én kifejezetten nyelvtanulásra használom, így engem történetesen baromira idegesít mikor valakivel jól elbeszélgetünk, tisztázzunk az elején, hogy csak barátok vagyunk, nyelvgyakorlás a cél, majd utána bepróbálkozik, ha Te is ezt csinálod, akkor ott valószínűleg ezért offoltak..


Online ismerkedésnél, ha párkapcsolat a cél, akkor egy-két nap levelezés után mindenképp hívd el a kiszemeltet egy randira, mert ott derülnek ki a dolgok, hogy élőben is tudok-e beszélgetni, stb.

2021. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy-két nap nem túl korai? :/
2021. jan. 10. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az se jo, hogy mar elore elulteted a fejedben, hogy ugysem lesz semmi a dologbol.

1-2 nap szerintem meg tul korai, en mindenkepp beszelgetnek meg minimum 1-2 hetet.

2021. jan. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt se feledd, hogy nekik több pasi is ír egyszerre és hát szelektál. Sajnos az eltűnések mindig elő fognak fordulni, de ne búsulj... Nálam is többen leléptek, de aztán nekem is sikerült megtalálni akit kerestem. Szerintem úgy intenzívebben a netes témát március vége felé kezdtem és csak augusztus elejére találtam barátnőt. Volt aki túl messze volt, volt akivel találkoztam, de nem volt jó és még sok más... Pozitív csalódás volt a Badoo, én azt ajánlanám. Ott ha valaki hitelesített profil, akkor több, mint valószínű, hogy igazi. Ez a mai világban már jónak számít az ilyen platformokon xd
2021. jan. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!