Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek lányokkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek lányokkal?

Figyelt kérdés
Városban lakom, tudok is beszélni azzal nincs semmi baj. Csak nem tudom hogyan kene csinálnom. Ha csak oda megyek egy lányhoz beszélgetni arra mit reagálna? Lányok ti hogyan reagálnátok? És fiúk ti hogyan mennétek oda egy lányhoz?
2021. jan. 18. 23:59
 1/3 anonim válasza:
100%
Attól függ, hogy te mennyire vagy szimpatikus a lánynak, de ha el is utasít valószínűleg nem durván/megalázóan fogja tenni. Próbáld önmagadat adni, lazán és magabiztosan és ne gondold túl a dolgokat. Egy pár odamenés után meg fog törni a jég és egyre egyszerűbb lesz, de az is lehet, hogy már az elsőnél alakul valami, ki tudja:)
2021. jan. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én őszintén nem tanácsolnám, ha nyítlan van egy lány, akkor oda menj hozzá.

Ne érts félre, nem arra akarlak buzdítani, hogy hagyd őket, de mivel a tini párkapcsolatoknál vagyunk, így azt gyanítom, hogy te is tini vagy, ergo fiatal lányokról van szó.


Velük csak annyi a baj, hogy nehezen érnek meg a "korukbeliekre".

Először a "nagyobbak", utána a sztárok, utána meg vissza esnek a valóságba, ez kb 17-18-19-20 körül, kinél mikor. Szóval addig, ha "balul sül el" az akció, akkor sokáig össze fognak nevetve súgni a hátad mögött a barátnőivel.


De ha haragudj kicsit elvittem a témát. Sokszor az ilyen helyzetekben ez adódik magától. Pl.: beszélgetnek mondjuk kutyákról és te véletlen arra tévedsz és véletlen pont neked is olyan kutyád van és jaj de édi, vagy nem tudom... nekem kisebb koromban mindig jött a helyzet, sose kellett gondolkodni... Hiába tervezed el akkor is máshogy történik, szóval vedd a bátorságot (annak ellenére, amit mondtam) és majd helyben kitalálsz valamit :D

Lehet nem erre számítottál, de az improvizáció jobban reflektál téged, mint az általunk adott tanácsok, és nem velünk akarnak összejönni.


Amúgy ha valaki olyat mond, hogy hívd el őket valahova... nem tudom nem szívesen megy el az ember egy full idegennel... esetleg, ha ott helyben mondjuk meghívod őket valamire kedves gesztus gyanánt, és úgy váltok el, hogy találkoztok később.


Ne haragudj, túl ragoztam a témát.

Lehet nem segített sokat, amit mondtam, de ha "ne adj Isten" valamit hasznosnak vélsz, csak nem érted, akkor keress meg nyugodtan. ;)


19/F

2021. jan. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a tanácsokat :) ma próba gyanánt a suliban egy lány elé álltam és köszöntem neki, telefonozott. Köszöntem, rám néz, majd újra a telefonra és mintha szellem lennék :D. Hat most na. Van ilyen. Majd idővel talán.
2021. jan. 19. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!