Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány aki külsőre nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki külsőre nem fogott meg annyira de mikor beszegettem vele megkedveltem, ez mindig így van?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem ha valaki nem tetszik külsőre abból nem lesz kapcsolat. Nem tudom mit csináljak.. Szerintem ő is kedvel engem, de nekem nagy álmom volt egy extra gyönyörű lány.. Ő sem csúnya csak na érted 🙄

2021. jan. 22. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,aki tudja magáról hogy nem tartozik azok közé akik szépek,és elfogadja ezt/nem zavarja,annak nem is száll el az egója,és normális tud maradni.Az én legutolsó barátnőm,fogjuk rá hogy nem rendelkezett egy szép kinézettel,de mégis vele voltam a legtovább együtt,mert annyira megfogott,a szerénysége,a kedvessége,a normális gondolkodása,a jószívűsége.
2021. jan. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Láttam egy lányt, nem tetszett igazából. Megismertem, megkedveltem, és oda vagyok külsőért, belsőért:D
2021. jan. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán megkedveled, akkor szépnek fogod látni.

Aki belülről ragyog, annak nem kell csillám-smink.

2021. jan. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sok esetben egyáltalán nem a külső számít.(És itt most nem a"jaaj mindenkinek a belső értékeit kell nézni" rinyálásra gondolok, mert ez így önmagánan szerintem nem helyes.) Mert az tényleg igaz,hogy amikor valakit meglátsz, akkor a külsejét nézed meg először, de a döntő dolog szerintem a személyiség.


Volt már rá példa, hogy találkoztam egy sráccal aki külsőleg tök jól nézett ki, de pl. a személyiségében volt valami, ami zavart, és így tudtam, hogy sosem jönnék össze vele. (Nem azért mert nem kedveltem, csak egyszerűen nem) De ennek az ellentéte is volt már. Hogy egy srácnak annak ellenére, hogy nem volt annyira helyes, olyan személyisége volt, ami meg rögtön megfogott.


Szóval szerintem egyáltalán nem fura, hogy bírod a csajt. Ha tényleg kedveled, akkor simán belevághatsz szerintem, és lehet, hogz valami tök jó fog kisülni belőle. Ha meg végül nem passzoltok, akkor egy idő után úgy is kiderül, és nem kell lemondanod a nagy álmodról :DD


17/L

2021. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!