Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érjem el, hogy jobban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy jobban megkedveljen?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nekem nagyon tetszik és eddig csak 3 szór találkoztunk ami jó is volt meg minden de ugye leginkább fb-n beszélünk és ott nagyon nehezen megy a dolog van hogy egy nap egyszer vagy kétszer ír csak vissza és nem tudom mivel lehetne elérni azt , hogy jobban nyisson felém , mert én érdeklődöm felőle, hogy mi újság, hogy telt a napja meg ilyenek és ő is vissza kérdezi ezeket de nem gyakran ír és azt mondja senkinek nem ír mert játszik gépen meg filmezik próbáltam közös területet találni és részben sikerült is de nem nagyon sikerrel. Esetleg valakinek valami ötlet ?

2017. jan. 28. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg mivel játszik és játszatok együtt.

Vagy akár hívd fel messengeren.

2017. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ azt tudom mivel játszik az egyik a SIms 4 amaásik a Wow
2017. jan. 28. 20:46
 3/3 CFB ***** válasza:

Hát Nem tudom. Még az első barátommal mi sem tudtunk csevegési témát találni - igaz, mi kerestünk is, mind a ketten. Én kb 8 fiúval beszélgetek napi szinten, és van, akivel csak nagyon sablonos dolgokat beszélek meg, és van, aki mindenkinél jobban ismert (és a barátnőjét ugyanúgy hívják, mint engem :/). Ha nem ír vissza a lány, az ellen tényleg nem nagyon lehet mit tenni, főleg, ha nem hagyja abba a játékot. Ha tetszik a WoW, játssz vele és beszélgessetek közben pl. Skypeon vagy TSen stb. Ha nem, vidd el valahova olyan helyre, ami nem csak 4-5 percig tart, hanem oda, ahol jó sok időt el tudnátok tölteni. Sok sikert. :)

14/L

2017. jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!