Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy legyen végre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paradicsom31 kérdése:

Mit tegyek, hogy legyen végre barátnőm? Járnátok egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés

Sajnos 3 éve volt utoljára kapcsolatom, kB 1 hónapig. Előtte évekig nem volt. 34 éves informatikus férfi vagyok, a fizum 300e ft. Nagyjából 120 kg vagyok, nagyon magas. Igen, túlsúlyos vagyok,de nekem ez így jó, én már nem vágok bele semmilyen fogyókúrába, mozogni sem szeretek.. Sajnos még a szüleimmel élek egy háztartásban, ők is házasítanának már, de mindig mondom, hogy nincs nő, ez nagyon rosszul esik nekem. Sajnos genetikailag nagyon hamar elkezdtem őszülni, és a fejem "búbján" kopaszodom is. Még sajnos nem voltam együtt nővel "úgy".

Volt egy csinos lány, aki 4 éve jött ide dolgozni, ő tetszett, de párja volt akkor, utána szingli lett, próbálkoztam, de visszautasított. Egy másik kolléganőmnél is próbálkoztam, de ő is. Azóta mindkettőnek van párja, az egyik férjes, a másik meg most vett házat a párjával. A munkehelyemen is piszkálnak "viccesen".

Egyszer kértem tanácsot a kolléganőimtől, hogy mégis hogy lehetne sikerem a nőknél. Ők csúnya dolgokat mondtak. Azt mondták, hogy kezdjek el foglalkozni magammal.. Pl járjak kondizni, ne hordjak huzentrogert, menjek fodrászhoz gyakrabban, borotválkozzak sűrűbben, vagy menjek borbélyhoz,ne hordjak piros kötött cipzáras pulóvert.. Nekem ez rosszul esett, és ott is hagytam őket...

Egyébként a hobbim a számítógépek világa, szeretek gépeket összerakni, számítógépes játékokkal játszani, az időm nagy része csak ezzel telik. Szeretek fotózni. Nagyon szeretem a japán kultúrát, a mangát, animéket. Enni is nagyon szeretek jókat, nasizni, ez látszik is sajnos rajtam :( Barátaim sajnos a közelben nincsenek, csak más országban (olasz).


Ha a sztereotípiát félretesszük ;szerintetek fogok találni egy olyan nőt, aki így is elfogad? Én nem szeretnék a szokásaimon változtatni senkiért, azt akarom, hogy így fogadjanak el, mert amúgy kedves, rendes ember vagyok. Olyan nőt szeretnék, aki jól tud főzni, mos takarít, tehát nem lusta, kupis. Ne cigizzen, ne igyon alkoholt egyáltalán, mert nekem sincsenek ilyen szenvedélyeim. Legalább főiskolai végzettsége legyen, mert nekem egyetemi van. Ja és dolgozzon, a házimunkát is lássa el azért. Lehetőleg külön éljen, ne legyen gyereke, legyen jogsija kocsija, nekem sajnos nincs, félek a vezetéstől. És lehetőleg saját lakása. Kedves, aranyos törődik velem, és mindemellett elfogad olyannak, amilyen vagyok külsőleg - belsöleg.


Esélyes egy ilyen nő, vagy örökre egyedül maradok? Most már nagyon magányos vagyok, és szeretném a szüzességemet is magam mögött hagyni végre :/


34/f



2021. jan. 22. 20:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bárkinek lehet nője és egyáltalán nem a külsöségeken múlik, hanem a kisugárzáson, viszont éppen az nincsen neked a leírás alapján. Amit tanácsoltak a kolleganöid, egyáltalán nem mondtak csúnya dolgokat, szerintem jó tanácsokat adtak, megfogadhatnád. Oké, hogy fogadjon el téged egy nő úgy, ahogy vagy, de a túlsúly nem egészséges, saját magad miatt is elkezdhetnél sportolni, az önbizalmadnak is jót tenne és így nagyobb eséllyel találnál nőt.
2021. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Igazuk van a volt kollegaidnak kondizz es adj a kinezetedre. Minden nap ugy kelj fel h jobb akarsz lenni, legyel magabiztosabb, alakits ki magad kore egy barati tarsasagot, jarj el szorakozni es teljesen mas vilag lesz teso hidd el
2021. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nagyon sok az elvárásod. Ne fűzz hozzá sok reményt, főleg ezen az oldalon meg pláne.
2021. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
bocsáss meg...de tini párkapcsolatok?????
2021. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Miért is lennének nagyok az elvarasaim? Senkinek nem kell egy olyan pasi, akinek van sok pénze, eltart, cserébe annyit kérek, hogy tartsa el a háztartást, és néha szexeljen velem?
2021. jan. 22. 22:10
 6/31 A kérdező kommentje:
De nem akarok kondizni, nem akarok jobb lenni, én olyan akarok maradni, és azt akarom, hogy így kelljek. Ez olyan nagy kérés?
2021. jan. 22. 22:12
 7/31 anonim ***** válasza:
88%

Én ilyenkor azt nem értem, hol vannak a magányos, túlsúlyos nők. Nem írtad, hogy zavar a nőkben a túlsúly, és így valószínű ő se várná el tőled, hogy megváltozz. Ez szerintem egy jó opció, ha így szereted magad (de azért a rendszeres testmozgás remélem, megvan).

Mondjuk szólítgass le telt nőket az utcán. Beszélgess el velük röviden, kedvesen, dícsérj meg rajtuk valamit, ami tetszik neked - ezzel indíthatsz is. Majd kérd el a számukat. :) Annyira nem gyakori jelenség, furának érezheted, de a lányok többsége szereti. ;) (Csak egy ötlet, ha még nem próbálkoztál hasonlóval, nyilván nem azt mondom, hogy így csak túlsúlyos nőd lehet.)

És kérlek, hidd el, nem bántásból mondja senki, csak tényleg szexuálisan jobban fognak kívánni a nők, ez kémia, nem cseszegetés, ha úgy tetszik.

2021. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%

Mennyi elvárásod van, ahhoz képest, hogy még egyszer sem voltál nővel "úgy". Ő legyen min főiskolás végzettségű, konyhatündér, de te nem vagy hajlandó még sétálni se eljárni. A nők 95%-a nagyon aktív, mindig azon jár az agyuk, hogy hova menjenek (pláza, mozi, színház, kirándulás). Ezek nem mennek egy olyan emberrel, aki egész nap a gép előtt punnyad és nem hajlandó mozogni.


A fizetésed egész jó, sőt az átlagnál bőven több, simán elköltözhetnél otthonról, hogy némi önállóságot tanúsíts. Egy 18 év feletti nő sem tartja vonzónak ha egy 25+os pasi még mindig az anyukájával él. Persze tudom, így könnyebb, nem megy el az albérletre feleslegesen a sok pénz, de sajnos akkor sem vonzó, az jön le belőle, hogy 34 évesen nem vagy képes még a saját lábadon állni.


Fogyni mozogni már nem vagy hajlandó, túlsúlyos vagy...ez egy évtized múlva mégrosszabb lesz, rá még egy évtized és utána nem, hogy kedved nem lesz már mozogni, de a térdízületeid annyira ramatyak lesznek, hogy nem is bírsz majd, esélyed nem lesz. Persze ez csak akkor következik be, ha előtte nem visz el egy szívroham a túlsúly miatt.


Gondold magad egy olyan nő helyébe, akit leírtál. Összejönnél egy olyan férfival, aki, mint egy gyerek bármiféle változásra azt mondja, hogy "nem akarooom" 34 évesen? Erre egy értelmes nő nem adja a fejét, nem hogy egy olyan gyakorlatilag "tökéletes nő", akit te leírtál.


Még relative fiatal vagy. Van még remény, de tenned kell érte, rajtad múlik.

2021. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
96%

"Miért is lennének nagyok az elvarasaim? Senkinek nem kell egy olyan pasi, akinek van sok pénze, eltart, cserébe annyit kérek, hogy tartsa el a háztartást, és néha szexeljen velem?"


Főiskolátt végzett, teljesen önálló, talpraesett nőként akinek még nincs gyereke (tehát ha nem ótvarcsúnya akkor lényegében egy főnyeremény...) neked kellene ilyen?

2021. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%
Meg sztem nagyon gáz hogy még a szüleiddel élsz ennyi idősen, ennyi fizuból már rég elköltözhettél volna h8tanulj egy kis önnálóságot, így még kisebb az esélye hogy valakinek is kellenél. Hiszen gondolj csak bele ha elkezdessz egy 30 év körüli vagy afölötti nővel ismerkedni nem hiszem hogy azt akarja hallani hogy ennyi idősen még anyuciékkal élsz.
2021. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!