Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Engem miért mindig csak az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért mindig csak az ilyen lányok találnak meg?

Figyelt kérdés

Az első lány akivel kavartam még általánosban már olyan idősen is mindig le akart húzni pénzzel. Pedig nem is volt soha és most sem szép lány. Elvileg ennek ellenére jó pénzéhes is lett. A következő lány az életemben, akivel szintén inkább csak kavartam pedig normális volt. De nem sok érzelmet mutatott felém csak párszor csokoloztunk. De még gyerek szerelemnek sem tudnám azt nevezni. Pedig én 15 éves voltam. Ő 14. Ilyen idős korban a lányok többsége pont, hogy már inkább tini szerelmre vágyik. Ami már komoly is lehet ha mind2 partner normális és őszinte. És utána volt olyan is aki azért nem jött össze velem mert nem volt minimum egy iPhone 7 a kezembe. Pedig ez egy idősebb lány volt nálam. Ez lassan 3 éve történt. Össze jött a lány az egyik akkori nagyon jó haverommal aki egyben évfolyamtársam is volt. És az a haverom elkezdett egyre kevesebbet beszélni velem. Végül elhidegültünk egymástól. A csajnak megmondtam, hogy szánalmas. Ő pedig elkezdett ellenem fordítani embereket. És párat sikerült is, mert olyan nyalis a csaj, hogy nem sok ember nézne ki belőle ilyet. Bár velem együtt van pár ember aki át lát a dolgon. Mivel azt észre lehet venni, hogy mindig ilyen pénzesebb, "menőbb" izomagyakkal volt együtt. Sajnos kisvárosban lakom. És itt kevés a lány akikkel eddig még megpróbáltam. Azokkal ilyen vagy ilyesmi gondok voltak. Most bulizni sajnos máshova nem tudok menni. Interneten pedig nekem mindig is jó volt. Viszont a lányoknak még most sem mindig a karantén ellenére sem. Pedig normális lányoknak biztos bejönnék. Mert kedves vagyok. De tudok kicsit fleggma is lenni. Főleg poénból. Jó a humorérzékkem. Még ha rossz viccet mondok. Azon is lehet nevetni mert úgy adom elő. Sok dolognak utána olvasok a neten főleg most. Mivel sok dolog érdekel. Csak ugye nem lehet menni sehova. Azt nem tudom, hogy jó képű vagyok e. Mert buliban meg utcán is volt olyan, hogy oda jöttek hozzám lányok. Én is oda mentem néha. Volt olyan is, amelyik bejött. Azonban vagy en rontottam el. Vagy pedig ők akartak csak egy éjszakás dolgot. Viszont mégsem gerjednek rám annyira. Mert sokan szemeznek velem. De nagyon kevés lány van aki ide jön. Tavalyelőtt nyár óta én is lazán oda megyek. De sok esetben van belőle elutasítás. Ha olyanhhoz megyek oda aki nézz akkor is elő fordul.

19/F



2021. jan. 25. 21:04
 1/10 A kérdező kommentje:
*olyanhoz bocsi ezért a helyesírás hibáért. De a telom valamiért azt húzza alá általában ami helyes!
2021. jan. 25. 21:06
 2/10 A kérdező kommentje:
De látom a xar telefonomnak köszönhetően nem csak ez az egy helyesírás hibám van. Xiaomi Redmi Note 8 telóm van.
2021. jan. 25. 21:07
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
"" Xiaomi Redmi Note 8 telóm van.""??????????
2021. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez is volt már.
2021. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt csak azért írtam ki a végén mert ha már 60 ezerért megvettem aminek ráadásul csak a fele volt saját megdolgozott maszek pénz. Mert ugye 2020 nyáron nem nagyon lehetett munkát találni. Legalább a helytelen dolgokat húzná alá. És ne pedig a helyeseket. Persze ha letoltok rá magyar billentyűtt az hátha segít. Így pedig sajnálhatom rá mind az én mind pedig szüleim pénzét.
2021. jan. 25. 21:37
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Annyi hiba azért nincs a helyesirásodba. Azt tudja mindenki, hogy a xiaomik azok szarok. Főleg az ami neked van. És a nyáron is max 45 ezret ért nem tudom honnan vettétek ti azt a telefont.

A lényeg az, hogy buliban nagyon kevés eséllyel fogsz párt találni. Mert oda nem azért járnak az emberek. Az pedig a nagyon jó csajokat nem fogja érdekelni, hogy karantén van. Miért ismerkednének veled interneten főleg amikor már kitudja mennyi fiút ismernek. Akármilyen jól is tudsz kinézni. Talán a szimpla szép de nem fullos csajokat jobban erdekelheted. Ha valóban oda mersz menni a lányokhoz menj fel egy nagyobb városokba. Budapest, Győr, Miskolc van (Nem tudom hol laksz!) és menj oda hozzájuk. Pesten találsz annyi csajt ilyenkor is mint a retek.

Azokat a csajokat meg enged el akikről a kérdésben írtál! r*bikkel nem érdemes foglalkozni! Majd egyszer találsz normálisatt is.

2021. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Xiaomi a király kocsog. 🙃🙂
2021. jan. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
76%
Ha van kedved irj :))
2021. jan. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 48 éves mukiként úgy látom, hogy te, bár nagyon korán elkezdtél a lányokkal "barátkozni" mégis csak egy fiatal vagy, és körülötted ezek a lányok főleg kicsit még éretlenek, akiknek túl fontos, hogy milyen telefon van a kezedben. 5 év múlva ők is, te is érettebbek lesztek, bár veled szerintem semmi probléma nincs, talán csak kicsit túl elégedett vagy magaddal, de ez sem biztos, hogy ez baj. Szóval kitartás és írj a #8-asnak! :-)
2021. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Aranyos, hogy leírtad a jellemed, de egyáltalán nem biztos, hogy a lány ezeket a tulajdonságokat fogja észrevenni benned. Úgy értem, hogy pl. mindenkinek más a "kedves" és a "vicces".

Szerintem is kicsit korán kezdted az ismerkedést.

A rövid válasz a kérdésedre: mert az olyan lányok, akikre szükséged lehet, nem biztos, hogy ugyanabban a közegben mozognak, mint te, és megnyugodhatsz, körülöttem sincs olyan srác, akivel összejönnék. Szerintem nem várok sokat, de képtelenek megütni a mércét, és ezt jelzem is nekik... bár valamilyen felfoghatatlan okból nem mind hagyja annyiban a dolgot, de mindegy. A lényeg, hogy légy türelmes! 18/L

2021. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!