Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gondjaim vannak az ismerkedéss...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondjaim vannak az ismerkedéssel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval..hol is kezdjem 😅

Én alapvetően eleinte inkább egy visszafogottabb lány vagyok, és talán az átlagnál több időre van szükségem ahhoz, hogy igazán megnyíljak valakinek. Részben emiatt személyesen nehézkesebben megy az ismerkedés a fiúkkal (meg persze most nem is igazán van rá megfelelő hely, és lehetőség). Viszont egyre inkább bennem van, hogy jó lenne találni valakit. Ezért arra gondoltam, hogy megpróbálkozom interneten keresztül, hátha jobban bejön az én esetemben, és több sikerélményem lesz. Hát, sajnos inkább az ellenkezőjét tapasztalom. Ha el is kezdek valakivel beszélgetni egy idő után mindig teljesen egyoldalú lesz a beszélgetés. Egyszerűen nem érdeklődnek, vagy elveszítik az érdeklődésüket a fiúk, pedig én igyekszem fenntartani a beszélgetést amennyire csak tudom. Teljesen tanácstalan vagyok sajnos ezzel kapcsolatban, és tök lehangoló, hogy ennyire nem jön össze a dolog 😔

Nem szeretnék rágörcsölni, és nem is szeretnék az első adandó alkalommal meggondolatlanul beleugrani egy kapcsolatba, viszont így már kezd elmenni a kedvem az egész ismerkedősditől.


Valaki tudna esetleg valami tanácsot adni, vagy megosztani a tapasztalatait velem?


Esetleg valami ismerkedős oldalt tudtok ajánlani, ami nem kimondottan társkereső? De akár az is lehet, csak jó lenne valami színvonalasabb... meg ha esetleg ismertek olyat, ahova 18 alatt is lehet regisztrálni.



2021. febr. 13. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Hát ez egy olyan téma amit egy válaszban nem nagyon lehet kifejteni. Szóval ha gondolod írj privátban és beszélhetünk :p 18/f
2021. febr. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
70%

Szia én is hasonló problémával küzdök csak sajnos én meg bal**** vagyok ismerkedésben szval nálam nem a visszafogottsággal van baj.

16F

2021. febr. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos számodra igazán hasznos tanácsokat nem tudok adni, mivel magam is elég tapasztalatlan vagyok. Csupán egy kis bíztatást szerettem volna nyújtani. A fogalmazásod alapján értelmes és kedves lánynak tűnsz. Ne úgy gondolkodj, hogy biztos benned van a probléma! Persze lehetséges, de akkor azt a te dolgod megtalálni. Lehet, hogy valahogy rossz helyen keresgéltél eddig, vagy csak egyszerűen még nem mosolygott rád a szerencse. Bár még nekem sem volt párkapcsolatom, voltak már próbálkozások a fiúk részéről. Mindig akkor, mikor a legkevésbé számítottam rá, szóval ne görcsöld rá magad a dologra. Talán picit próbálhatnál közvetlenebb lenni élőben, hidd el, a digitális kommunikáció nagyon nehéz. Én például szörnyű vagyok benne, nem is igazán kedvelem. Tudod az okát, hogy miért nyílsz meg nehezen mások felé? Esetleg önbizalom hiány, vagy az emberekben nem bízol eléggé? Ha erre rájössz az talán segíthet. Azonban ha jól érzed magad így a bőrödben ne változtass magadon. Fiatal vagy még, ha nem adod fel egész biztosan megtalálod azt, akit keresel! :)

16/l

2021. febr. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!