Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csak a neten akarnak velem ismerkedni vagy úgymond összejönni a fiúk ,de a valóságban meg le se szarnak?

Figyelt kérdés
Pedig nyitott, barátságos segítőkész lány vagyok. És még itt vagyok 16 és fél évesen és még egy laza kapcsolatom sem volt a valóságban, de bezzeg a instagrammomon naponta jönnek az üzenetek, hogy van kedved ismerkedni szép lány? Meg,hogy olyan gyönyőrű vagy baby! Meg ilyeneket írnak, a valóságban meg még rám se néznek pedig mint mondtam közvetlen nyitott kedves lány vagyok és bárkivel jól kijövök, mindenkivel megtudom találni a közös hangot, de mindenki csak haver csajként tekint rám sajnos.

2021. febr. 21. 08:54
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A valóságban még egy fiú sem mondta nekem, hogy szép vagy,kedves vagy, barátságosnak tartalak, vonzó vagy nekem meg még egész életemben nem kaptam korombeli sráctól bókot, egyet sem!!!
2021. febr. 21. 08:56
 2/20 A kérdező kommentje:
Középmagas vagyok, edzek is úgyhogy nem vagyok egy poszka lány sem...162 cm vagyok és hozzá 48 kg.
2021. febr. 21. 09:00
 3/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú vagyok az miatt,hogy csak neten vagyok közkedvelt a srácoknál...):
2021. febr. 21. 09:05
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Neten mindenkinek nagy a szája.
2021. febr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Majd fogsz, ne aggódj!:)
2021. febr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Fiatal vagy még, nyugi :)
2021. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Többnyire azért van így, mert szinte mindenki csak a legjobban sikerült, legtökeletesebb szögből fotózott, agyonfilterezett képeket tesz ki instára. Nem beszélve azokról, akiknek van a családban egy jó portré fotós ismerősük, és csodás képeket lő róluk. Erre azonnal harapnak a halak, viszont a valóság teljesen más.
2021. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Abban is biztos vagyok, hogy neked is csak itt a neten van nagy szád. Ha a való életben randira kéne menned minden bajod lenne és gyártanád a kifogásokat miért nem tudsz menni. Szóval inkább hagyjuk ezt.
2021. febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én örülnék neki a helyedben, hogy 16 évesen még nem voltak "laza kapcsolataim"...
2021. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%

Az értelmesek mint mondjuk én is :3

Nem írunk ilyeneket a lányoknak.

Ha tetszik akkor megkeressük és beszélünk vele.

Ha tetszik de nem annyira akkor meg hagyjuk az egészet.

Ennyi a titok. És nyilván ilyenből bazi kevés van manapság.

De ha egyszer valaki megjelenik akkor eldöntheted majd, hogy kell e vagy sem. Biztos itt is kapsz egy pár üzenetet egy ilyen kérdés után. De csak óvatosan :3 vannak akik megjátsszák magukat pedig valójában beteg egy elmék xd.

2021. febr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!