Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csak a neten akarnak velem ismerkedni vagy úgymond összejönni a fiúk ,de a valóságban meg le se szarnak?

Figyelt kérdés
Pedig nyitott, barátságos segítőkész lány vagyok. És még itt vagyok 16 és fél évesen és még egy laza kapcsolatom sem volt a valóságban, de bezzeg a instagrammomon naponta jönnek az üzenetek, hogy van kedved ismerkedni szép lány? Meg,hogy olyan gyönyőrű vagy baby! Meg ilyeneket írnak, a valóságban meg még rám se néznek pedig mint mondtam közvetlen nyitott kedves lány vagyok és bárkivel jól kijövök, mindenkivel megtudom találni a közös hangot, de mindenki csak haver csajként tekint rám sajnos.

febr. 21. 08:54
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A valóságban még egy fiú sem mondta nekem, hogy szép vagy,kedves vagy, barátságosnak tartalak, vonzó vagy nekem meg még egész életemben nem kaptam korombeli sráctól bókot, egyet sem!!!
febr. 21. 08:56
 2/19 A kérdező kommentje:
Középmagas vagyok, edzek is úgyhogy nem vagyok egy poszka lány sem...162 cm vagyok és hozzá 48 kg.
febr. 21. 09:00
 3/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú vagyok az miatt,hogy csak neten vagyok közkedvelt a srácoknál...):
febr. 21. 09:05
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Neten mindenkinek nagy a szája.
febr. 21. 09:07
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Majd fogsz, ne aggódj!:)
febr. 21. 09:25
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Fiatal vagy még, nyugi :)
febr. 21. 09:59
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Többnyire azért van így, mert szinte mindenki csak a legjobban sikerült, legtökeletesebb szögből fotózott, agyonfilterezett képeket tesz ki instára. Nem beszélve azokról, akiknek van a családban egy jó portré fotós ismerősük, és csodás képeket lő róluk. Erre azonnal harapnak a halak, viszont a valóság teljesen más.
febr. 21. 10:23
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Abban is biztos vagyok, hogy neked is csak itt a neten van nagy szád. Ha a való életben randira kéne menned minden bajod lenne és gyártanád a kifogásokat miért nem tudsz menni. Szóval inkább hagyjuk ezt.
febr. 21. 11:20
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én örülnék neki a helyedben, hogy 16 évesen még nem voltak "laza kapcsolataim"...
febr. 21. 11:51
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

Az értelmesek mint mondjuk én is :3

Nem írunk ilyeneket a lányoknak.

Ha tetszik akkor megkeressük és beszélünk vele.

Ha tetszik de nem annyira akkor meg hagyjuk az egészet.

Ennyi a titok. És nyilván ilyenből bazi kevés van manapság.

De ha egyszer valaki megjelenik akkor eldöntheted majd, hogy kell e vagy sem. Biztos itt is kapsz egy pár üzenetet egy ilyen kérdés után. De csak óvatosan :3 vannak akik megjátsszák magukat pedig valójában beteg egy elmék xd.

febr. 21. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!