Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csak a neten akarnak velem ismerkedni vagy úgymond összejönni a fiúk ,de a valóságban meg le se szarnak?

Figyelt kérdés
Pedig nyitott, barátságos segítőkész lány vagyok. És még itt vagyok 16 és fél évesen és még egy laza kapcsolatom sem volt a valóságban, de bezzeg a instagrammomon naponta jönnek az üzenetek, hogy van kedved ismerkedni szép lány? Meg,hogy olyan gyönyőrű vagy baby! Meg ilyeneket írnak, a valóságban meg még rám se néznek pedig mint mondtam közvetlen nyitott kedves lány vagyok és bárkivel jól kijövök, mindenkivel megtudom találni a közös hangot, de mindenki csak haver csajként tekint rám sajnos.

2021. febr. 21. 08:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

Mert a net tele van kiéhezett lúzerekkel, akik egy fogatlan, szakadt prostira is képesek rárepülni, mindegy, csak lyuk legyen.

Egyébként 16 évesen (fél éveket kornál emlegetni ovis szint, bocsi) az égvilágon semmivel sem vagy még elkésve. Rengeteg lány és fiú nem esett még át semmin ezen a korban. Nekem pl 18 évesen volt az első csókom, 19 évesen az első komoly kapcsolatom és 21 évesen meg jegyesség lett belőle, készülünk összeházasodni (igen, persze vége lehet, mielőtt jönne egy-két jóindulatú komment, de azt akartam csak érzékeltetni, hogy bármikor eljöhet egy nagyon nagy szerelem az életedbe, de nem, semmit sem vesztesz, ha előtte nem próbáltál ki már x fiút).

2021. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%

Az egyik oka, hogy a valóságban nem elég bátrak ehhez. A másik, hogy a legtöbb lány alkalmatlan arra, hogy egy tök idegen srác odamenjen hozzá és beszélgessen vele, mert fejvesztve menekül egyből, akármilyen normális is a másik. :D


De ha elmondod, hogy melyik városban laksz és itt vagy a környéken, egye fene találkozhatunk egy sütire és megmondom, hogy szép vagy. :D

2021. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
"Egy sütire" hmm.:D
2021. febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%
#13 többet nem kap. :D Nehogy nekem cukorbeteg legyen. :D
2021. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
48%
Szomorú lesz!:( Vegyél neki diabetikust!:D
2021. febr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
48%
#15 az asszony szokott olyat hozni néha... de a legtöbb borzalmas volt eddig. Mintha fűrészporból csinálták volna őket.
2021. febr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 Ijj, lehet azt másból is! Egy kis mosópor és kokó, kötő anyagnak, meg takony!:D
2021. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17 tekintettel arra, hogy egész jó vagyok a konyhában, inkább csinálok magunknak. :D Sokkal jobb cukormentes piskótát csinálok teljes kiőrlésű lisztből, mint amit a cukrászdában lehet venni... :)) De megy a kelt tészta is, háztartási keksz, lasagna stb... :D
2021. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon jó!:D
2021. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
48%
Én a való életben szívesen meg ismernélek
2021. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!