Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt írta hogy nem szeretné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt írta hogy nem szeretné folytatni a beszélgetést. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy csajjal az interneten.

Beszélgettem vele pár napot majd elhivtam randira.

Azt mondta hogy szívesen találkozna velem de előtte szeretne minél jobban megismerni engem.

Mondom oké rendben,semmi gond. Elkezdtünk beszélgetni mindenféle témáról,kb egy héten keresztül.

Vasárnap ráírtam hogy telik a hétvégéje. Erre visszaírt,hogy ne haragudjak,de nem szeretné tovább folytatni a beszélgetést és minden jót kíván.


Én ronthattam el valamit?


2021. márc. 1. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem tetszel neki.
2021. márc. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg tobb vasat is tartott a tuzben, es valaki mas jobban bejon. Hogy te mit ronthattal el? Lehet hogy semmit es szimplan nincs szerencsed, de lehet hogy irtal olyasmit ami gyokeresen ellenkezik az elveivel - ezt viszont csak ti ketten tudjatok. Engedd el, nem lesz ebbol mar semmi.
2021. márc. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem rontottál el semmit, csak jött egy jobbképűbb, érdekesebb, aztán ennyi volt. A nőknél ugye sokan próbálkoznak, tudnak válogatni. Úgyhogy ne keseredj el, kitartást, aztán majd egyszer te is megleled a párod! 😁👌
2021. márc. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kisgöncöl ***** válasza:
100%
Vagy az 1 het alatt rajott, hogy nem illetek ossze. Van ilyen es ez nem feltetlen a te hibad.
2021. márc. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pár nap után a randi szerintem korai. 1 hónap már más lenne.


Abban az 1-2 hétben volt valami. Új ember, nem tetszett neki érdeklődési köröd ( pl: nem szereted vidéket, ő meg imádja) stb.


Én rákérdeztem volna, ha nem indokolta meg. Engem azzal ráztak le hogy nincs ideje rám. A másik besértődött.

2021. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!