Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már hogy itt gyakori...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy itt gyakori kérdéseken összejött bármi is valakinek? Találkozás, kapcsolat vagy bármi. Ha igen hogy jött össze?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 00:04
A kérdező szavazást indított:
Ismerkedés
Beszélgetés
25 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiírtam egy kérdést, válaszolt, reagáltam a válaszára, írt egy privátot. Azt hiszem 3napig/1 hétig beszéltem vele itt, mire átmentünk Messengerre.

Találkoztunk 4*. Úgy érzem, nem vagyunk működőképesek, úgyhogy már nem beszélünk, de 2 és fél évig Messengeren dumáltunk egymással.

2021. márc. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Írtam neki ő válaszolt, találkoztunk is mert közel voltunk egymáshoz. Minden jól alakult egy darabig de történt valami ami miatt azt mondtam nem vagyok rá kíváncsi tovább. Ha ez nem történt volna akkor még működhetett is volna...
2021. márc. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet,nekem csak levelezés jött össze,hogy rá irtam a lányokra.26/F
2021. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
levelezésből lett szexkapcsolat
2021. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
84%
Egy 2 hónapos kapcsolatom lett innen aztáb egyszer lefeküdtünk aztán utána nem bírt leálni minden percben csinálni akarta így vége lett...
2021. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Közvetve igen. Egyáltalán nem párkapcsolattal kapcsolatos dologban elkezdtünk itt üzengetni egymásnak, aztán átvittük a beszélgetést facebookra. Évekkel később ott elkezdtünk beszélgetni és gyenge kis távkapcsolat lett belőle. Eleinte nem emlékeztünk honnan vagyunk egymás ismerősei.
2021. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát már két éve beszélgetek innen valakivel, persze átmentünk másik platformra és tök jó távbaráti kapcsolat van köztünk.:D Mert kicsit messze lakik hozzám képest sajnos..
2021. márc. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem privátban írt egy fiú átmentünk instára. Max 16 éves fiút kerestem ismerkedésre és ezt ő is tudta. Végül kiderült,hogy 25 éves és neki teljesen rendben van hogy, tizenéves lányoknak irogat.
2022. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!