Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék normális lányt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már évek óta keresek barátnőt magamnak. És akadt egy olyan lány aki külsőre is bejött. És először azt hittem belsőre is. De csak velem volt olyan kedves. A haverjaimmal viszont lekezelő volt. Pedig nem olyan emberek akik erre rászolgálnak. Azért viselkedett úgy velük mert többnek tartotta magát náluk. A többi lány akit ismerek személyesen még rosszabb. Mivel én olyanokat ismerek akik még akkor is fényezik magukat. Ha nem néznek ki jól, vagy éppen másban sem jók. De ettől függetlenül még fényezik magukat a semmire. Illetve sajnos az olyan fiúkra buknak akik menők, pénzük van. Kocsival jarkálnak, stb. Én hiába vagyok elég kedves ember és hiába jó a dumám. Ha egyszer nem, hogy nem vagyok egy ilyen srác de most a korlátozások miatt is, kezdek egyre depressziósabb és önbizalomhiányosabb lenni. És egy ilyen palira sajna rá sem néznek. És szeretnék minél több időt normális lányok társaságában tölteni. Mivel lány barátom sincs. Oksa biztosan van itt a kisvárosomban is olyan akivel működne. Elvileg azok a lányok akik most lettek gimisek szépek és normálisabbak is. De nem ismerem őket. Mivel már nem járok oda. Közeli nagyvárosban is csajoztam bulikba, utcán. De sosem lett semmi belőle. Max egy alkalom . Mivel mégis miért kellenék nekik én ha 40-100km a különbség köztünk. Mikor ott arra felé rengeteg nálam sokkal helyesebb, dominánsabb, sikeresebb fiú van?!

2021. márc. 4. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Ne add fel, akadnak még normálisabb lányok is, és olyanok is, akiknek te tetszel/tetszenél. Hidd el, minden embernek más a fontos, más az ami értékes egy emberben, azt kell csak megtalálni, hogy ki az, akivel kölcsönösen tudjátok értékelni egymást. Azt meg, hogy hol találhatsz ilyen lányt... Igazából változó. Nem lehet konkrét helyet mondani, mert mindig van kivétel. Főleg, hogy attól még hogy valaki normális, nem feltétlen van meg minden ami egy kapcsolathoz kell, pl kellő vonzalom, az hogy egy szinten legyetek értelmi és érzelmi szálon is, összeegyeztethető életvitel, stb.

De ez ne keserítsen el, bármikor rátalálhatsz az igazira :)

2021. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugye most kari időszak van. Ha rá írnék lányokra itt vagy akármelyik közösségi oldalon. Akkor lenne esélyem vajon valakinél? Mert úgy veszem észre, hogy hiába a karantén ennek ellenére sem preferálják nagyon a netes ismerkedést :((!
2021. márc. 4. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Ram irhatsz, ha gondolod (marmint en lany vagyok nem pali nyugi),de amugy hany eves vagy?
2021. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem egoból, de itt vagyok. Hány éves vagy?
2021. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
19
2021. márc. 6. 22:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#4.vagyok.

Ha tudom hogy nézel ki(láttalak képen,valóságban,stb)nekem nincs bajom a netes ismerkedéssel. :))

2021. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!