Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék normális,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék normális, értelmes lányt? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Vigyázat hosszú szöveg!

Lassan 20 éves leszek,de még nem volt barátnőm sajnos.Ennek sokféle oka is volt.Például gimiben kicsit nyomi voltam az első években,viszont most az egyetemen már sikerült megváltoznom,és sok haverom van végre,járok bulizni is,de valahogy nem sikerült eddig még olyan lánnyal találkoznom,aki nekem megfelelne (főleg belső szempontból,külsőre nincsenek nagyon nagy elvárásaim).Buliba is inkább már csak a haverok miatt járok,mert hiába találnék értelmesebb lányt,vagy van barátja,vagy nem akar táncolni jönni.Pedig a tánctudásommal majdnem 10 év tánc után nincs olyan nagy baj talán. :D

Külsőleg nincs nagy bajom az emberek szerint,szőke,rövidebb hajú,178cm magas és 67 kg vagyok.

Inkább érzem magamat bizonyos szempontból felnőttnek már,mint hülyegyereknek,akit csak a buli,meg az egyéjszakás dolgok érdekelnek(persze,jó lejárni buliba,de nem csak ebből áll az élet).Nem tudom,hogyan találhatnék egy olyan lányt,akivel lehet kissé komolyabb dolgokról is beszélgetni.

Jelenleg úgy érzem,hogy megrekedtem a tanulás,alvás,buli háromszögben,de ennél többre vágyom már.Ha valakinek lenne ötlete,hogy mit tehetnék,az írja le,hátha kívűlálló tisztábban látja a helyzetemet.

Ja és bocsánat,hogy ilyen hosszú költeményt írtam. :D



2017. márc. 9. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Türelem rózsát terem. Ha itt lesz az ideje megismered majd az ideális lányt. Bár nem lehet, hogy neked túl nagyok az igényeid?
2017. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Figyelj, szerintem kezd ott hogy elkezdesz egy lánnyal beszélni a buliban csak úgy ismerkedés céljából. Nem kell egyből az, hogy akkor most ő a csajom lesz hanem előbb barátok aztán. Annyi tanácsot tudok adni 16 éves lány fejjel hogy ne Nyomulj hanem lassan. Egyik lánynak se jön be az, ha egyből elkezdenek rá nyomulni. Ha gondolod rám írhatsz nyugodtan. 😊😊😊
2017. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális lány mindenhol van, csak meg kell találni. :)
2017. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2017. márc. 13. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!