Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány fbon vissza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány fbon vissza igazol kb rögtön akkor valamenyire tetszek neki?

Figyelt kérdés
De azt hozzá kell tennem ,hogy vannak olyan ismerősei akiknek az ismerőseik közösek szóval remélem érthető😅
2021. márc. 4. 22:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
irj ra, nincs mit veszitened
2021. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
elozo vagyok: ha gondolod irj ram privibe aztan segitek vagy valami 18/L
2021. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

19


Nem asom el magam.Mennyi pénzre van szükséged?Vagy nem mersz elmenni hozzájuk?Megyek veled ha úgy bátrabb vagy


20


Na az jó.A csaj jelzett neked hogy van nála potenciális esélyed mivel visszajelolt. Na most jön a neheze.Eloben könnyebb mert ott jobban lehet ismerkedni. De facebook-on nem mindegy hogyan kezdeményezel neki.Mondjuk kezdd egy "szia" -val.Ha vissza ír az már nagyon jó jel.Ha ez megtörtént írj ide és folytatjuk a "kurzust"

2021. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Beszélgetrm egy lányal elejinte visza utasito volt..de aztan leirta h o ilyen ha megismer egy fiut es ez neki fura stb

beszelgetunk kerdezte hogy gondolom hogy van e fiu es a lany kozozt barátság en erre feleltem kb a véleményuk ugyan az volt irta hogy vannak neki fiu baratai és a legjobb barátja fiu meg keredzte mennyinek nezem a profil képérol leirtam o is leirta engem h mennyinek ez volt tegnap ma meg kuldtem egy vidoeot beszélgtunk ról meg másról nm erdekes és annyiba maradt meg olyan sokára válaszól..

2021. márc. 6. 19:40
 25/29 anonim ***** válasza:

24


De te most melyik lányról beszélsz?Most a facebookos lányról van szó nem?

2021. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Igen
2021. márc. 6. 19:56
 27/29 anonim ***** válasza:

26


Na jó nekem ehhez nincs türelmem.Ossze vissza beszélsz,nem lehet kiigazodni rajtad.Boldogulj akkor a saját erodbol

2021. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Ezt így nehez leírni..
2021. márc. 6. 20:16
 29/29 anonim ***** válasza:

28


Mindegy,old meg magad

2021. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!