Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért utasítanak el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért utasítanak el rögtön a társkereső oldalakon? Ennyire ronda lennék?

Figyelt kérdés
Már régóta keresem azt a lányt, aki elfogadna úgy, ahogy vagyok, de eddig még egy lányt sem találtam.... (Gondolom a külsőm miatt, mert hát nem vagyok tökéletes, pedig próbáltam/próbálok adni magamra....) Komárom-Esztergom megyében belül egy kisvárosban lakok a szüleimmel Oroszlányon. Nem szeretek itt élni, hogy őszinte legyek, mert ellenség az akad bőven... Ez az egyik, amiért nem mozdulok ki a lakásból, mert amint meglátnak a "Kedves" Roma származásúak az utcán, egyből nekem rontanak. Természetesen minden "OK" nélkül... A környéken sajnos nem ismerek senkit, barátaim sincsenek, így nincs lehetőségem élőben ismerkedni. Kissé visszahúzódó vagyok, általában itthon töltöm a szürke hétköznapjaimat a számítógép előtt. Rengeteg társkereső oldalra fel regisztráltam (Jaumo,Twoo,Badoo,Csajok és Pasik, Tinder,Parom.hu, meg még ezen kívül jó pár oldalra..), de nem jártam sok sikerrel, pedig napi szinten próbálkozom a környékbeli lányoknál, de már annak is örülnék, ha egy vidéki lánynál sikerülne egy randi.... Teljesen magam alatt vagyok, mert az elutasítások teljesen elvették az önbizalmam. Már egy "Szia" után tiltanak a lányok, mintha ennyire "ronda" lennék, vagy nem is tudom, de nekem ebből az egészből az jön le..... Nem 1-2 lánynál próbálkoztam, mielőtt sokan azt hinnék, hanem olyan 1-2 ezernél... (Szó szerint..) Pedig ha megismernének, akkor rájönnének, hogy nem vagyok rossz ember. Nem azt mondom, hogy egy kész főnyeremény vagyok, de nem járna velem egy lány se rosszul, mert komoly kapcsolatra vágyom, és nem csalnék meg egy lányt sem, mert teljesen komolyak a szándékaim.. Az a baj, hogy sokan a Jóképű "Rossz" fiúkat szeretik..... Azokat meg elhatják, akik kevésbé néznek ki jól, de normálisak.... Sokat gondolkozom azon, hogy velem van-e baj. Néha már úgy érzem, hogy egy selejt vagyok, aki senkinek sem kell.. Ezért voltam egy időben depressziós, de már kezdek szépen lassan kinőni belőle, és beletörődni abba, hogy soha sem lesz senkim a kinézetem miatt. Először is az a baj a kinézetemmel, hogy kisfiús arcom van, valamint elállnak a füleim, de nem kicsit. Ez a legnagyobb probléma. A harmadik az, hogy túlságosan vékony vagyok, de ezen igyekszem változtatni. Ne haragudjatok a hibákért. 21/F

2017. júl. 9. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ne add fel :) ha a te trlepülésede. Em megy menj máshova , szorakozohelyen probalkozz. Van nagyon sok ronda pali nagyon szép lánnyal az egész az önbizalmon és kiálláson mulik , sok skert ! :)
2017. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Ameddig így állsz a dolgokhoz nem is lesz nőd, és a 30 at sem fogod megélni.


eleve félsz kimenni a világba, már rossz pont ha lesz nőd akkor is otthon fogtok ülni????

Nem lesz így nőd.

A romákkal meg ne foglalkozz ők csak dumálni tudnak, nem fognak neked ártani semmit, annyi eszük nekik is van, sőt ők elég rafináltak, direkt kihozzák emberből az agresszív állatot hogy ő üssön először így ők jogilag teljesen védve vannak. Nem kell velük foglalkozni, de nem árt ha tanulnál némi önvédelmet. Az önbizalmadon meg változtass! Nem egy akkora dolog csak emeld fel a segged.


Ha meg nem szeretsz ott lakni költözz el. Felnőtt ember vagy menj el dolgozni. Mindent lehet ha akarnád!

2017. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Műttesd meg a füledet.
2017. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
17%

Igen,ronda vagy.

Aláírás: egy pedofil

2017. júl. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Èn egy elállás fülű ráadásul kopasz 25éves férfi vagyok boldog párkapcsolatban élek régen nekem se volt Igy vékony sőt gebe voltam tele önbizalom hiánnyal lànyokkal hiába is próbálkoztam azt hittem a fülemben van azon pont mint te meg akartam műtetnide hál istennek nem tettem mert hamar rájöttem kisfiú vékony kinézetet a baj nekiáltam otthon edzeni vettem súlyokat kerestem oldalakat a neten hogy eszem magam kalória dús ételeket főleg főtt kajákat húsokat gyümölcsöket mikor már kezdett az eredmény meglátszik jöttek a lányok kezdtem összeszedünk magam könnyebben barátkkozzak lett kikkel elmennem szórakozni lettek barátaim a lánnyal akivel a mai napig együtt vagyok megismertem de ami még fontos van miről beszélgetni mert már nem a számítógép előtt ülök egymagam hanem vannak élményeim a barátaimmal
2017. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ne netten akarj csajozni! Csak is a valóságba, amúgy sok mindenen lehet változtatni. Ha kisfiús az arcot hagysz egy kis borostát! :D Ha nagy a füled ne legyen túl rövid a hajad.

Nekem se kicsi a fülem, ha túl rövid a hajam 1 cm max úgy nézzek ki mint egy patkány XD Jelenleg 3-4-5 cm általában felfele és így pont jól áll.

Ha vékony vagy hízz pár kg-t kezdj el kicsit kondizni. Az adna önbizalmat csajozás szempontjából is!

Vadász egyedülálló fiatal lányokra :D

2017. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudom, milyenek a cigók, de ez túlzás, amit leírsz. Ilyen szintű cseszegetést nem csinálnak még ők sem ok nélkül, már bocs (hogy még ki sem mersz lépni a házból). Ha mégis, akkor kezdj ezzel valamit, mert nem jó, hogy a r0hadékok miatt neked nincs se éjjeled, se nappalod.


Kezdj el edzeni és egyél baromi sok fehérjét (az pumpálja az izmokat). A füledet meg lehet műttetni. A kisfiús arcot sok csaj szereti, ahogy észrevettem manapság (lásd: Justin Bieber - szintén bocs).


Amúgy az tény, hogy a rosszfiúkat szeretik a csajok (eleinte), de olyan 25-30 éves koruk körül már ez megváltozik (99%-ban). Nálam mondjuk pont nem változott (lehet, azért, mert nincs rosszfiúkkal tapasztalatom - lehet, hogy jobb is ez így). :D (Meg hát egy jó példa: azért nézzünk már rá egy James Hetfield-típusú istenre [az olyanokat hívod te rosszfiúnak, pedig attól, hogy a bugyink benedvesedik tőlük, nem feltétlen rossz emberek], vagy nézzünk rá egy Fluor Tomira [francba, miért pont ennyire ocsmány ember jutott az eszembe, miért nem egy kevésbé ocsmány?!]. Annyira szembetűnő a különbség, mintha egy kőkemény rodeózásra szánt bikáról ránéznénk egy kiszáradt papucsállatkára: akármennyire félelmetes a bika, akármennyire tartunk attól, hogy "megsebesít" minket, akkor sem fogjuk azt mondani, hogy "inkább a papucsállatka a jobb".)


Csak őszinte vagyok. Ahogyan néhányan mondják: "segíts magadon, mert isten nem segít meg". :D És ez nagy igazság. :) (Amúgy meg az igazságon felül tapasztalat!)

2017. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fruzs33 ***** válasza:
Szia.Nem laksz messze,beszélgetünk?
2017. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nem vagy reménytelen! Vékony vagy az a nők mai zsánerre.


Kövéren lenne 0 esélyed.


Változtass a hozzálasodon és lesz csajod.

2018. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Óriás majmaim válasza:

Te még egészen mákos vagy. Én a kövér oldalon vagyok. Tudjátok gyerekek, ti nagyon nem vagytok képben. Jössztök itt a kondival, fogyással, hízással apja f@szával. Nem esik le nektek, hogy ez mind genetika, determinált, aki sz0pta a genetikai lottón az sz0pni fog az életben is. Átkozzuk meg apáinkat és anyáinkat amiért egy kiadós b@ßással magányra ítéltek minket és a hülyeségeiket magunkban hordozzuk. Átkozottak, kétszer átkozottak legyenek őseink. Bár a kérdező tényleg jó helyzetben van, ha tényleg borzalmasak a fülei akkor egy műtéttel megoldható.

17, fiú

2021. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!