Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom hogy hülyesèg de...Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy hülyesèg de...Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány...beszèlgettünk találkozgattunk ès az a lènyeg hogy egy ideig nem irtam neki az okot nem rèszletezem...!Hülye voltam tudom...Azután ráirtam a barátaim biztatására(ők is ismerik a lányt)mert nekik azt mondta hogy akarja a dolgot...De ilyen egy szavakkal válaszolt..Ezèrt rákèrdeztem hogy vane mèg esèlyem...erre a válasz:,,Ameddig nem irtam túllèpett rajtam,nem tudja,,Ott feladtam de...egyszerüen hiányzik..próbáltam elfelejteni..de mindig feljön a tèma ès...Mindig ö van a fejemben nem tudok semmit sem rendesen megcsinálni,semmi nem jön össze...Az egyik barátom azt mondta hogy azt mondta(a lány)hogy ha irnèk neki beszèlgetne velem....de mit irjak ès hogyan de inkább hogy mit??Vagy hadjam ès csak...legyek .?
2021. márc. 13. 08:32
1 2
 1/14 koloshortos ***** válasza:
80%
Istenem de nehéz is lehet ez a másodikos szerelem
2021. márc. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajna nem másodikos...az első de közel sem másodikos..!
2021. márc. 13. 09:36
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Ugye tudod, hogy a GYIK-re 16 éven aluliak nem regisztrálhatnak?
2021. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Személyes találkozóba nem egyezne bele? Csak a ráírás lehetséges?

Közelíts még egyszer, de másodszor már ne, hanem mondj le róla.

2021. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet belemenne... De valahogy akkor is rá kellene irjak ès nem tudom hogy...nem akarok nyomulni...de...
2021. márc. 13. 18:21
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Írj rá!

Ha nyomulásnak veszi - elutasít.

Ha nem veszi annak - összejöhettek.

2021. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már 1000+1 szer ráirtam volna de nem tudom mit...minden amit irnèk a szememben vagy ha belegondolok hülyesèg valami random tèma kellene de nem tudom mi....
2021. márc. 13. 18:51
 8/14 anonim ***** válasza:

A szakítás okát nem akarod tudatni, de tudod, hogy hülye voltál.

Nem tudod, mit írj neki?

Azt, hogy megbántad és szeretnél vele személyesen találkozni, mindent megbeszélni. Ha beleegyezik, jelezze. Ha nem válaszolj, vagy elutasít, akkor vége!

2021. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Csak engem idegesit, hogy nem ir space-eket? 😂😂
2021. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!