Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

Mit mondjak neki? Mennyi idő mire összejövök vele kb? Hogyan viselkedjek vele? Legyek egy kicsit "rossz" is? Miket ne csináljak,hogy ne ignoráljon? Utcán hogy ismerkedjek lányokkal?

Kb milyen külsejű fiúkat szeretik a lányok? Testalkat,haj,ruházat,magasság?


Válaszokat előre is köszönöm


18/f



2021. márc. 13. 20:48
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
jajj félre írtam véletlenül,17/f (Végülis augusztusban annyi leszek Xd)
2021. márc. 13. 20:49
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"Magasság" Miért azt is te választod?

Egyébként a magasakat, mindegyik.

2021. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Haver, kezdésnek keress egy hobbit. Sportolj vagy ilyesmi és ott már alapból tudsz ismerkedni. Ezt nem nagyon lehet leirni, ez csak jön. Én totál szerencsétlen voltam az első csajomnál és féltem randira hivni, pedig mint megtudtam nagyon is várta már. A lényeg, hogy mindig magadat add. A valakit csak döngetni akarsz, annak elő lehet adni a fasza csáveszt, de egy kapcsolatban úgyis kiderül ha valami nem olyan...
2021. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kettes


Ja értem. 180-181 cm így elfogadható lányoknál?


Amúgy köszönöm a válaszokat.

2021. márc. 13. 22:16
 5/17 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értettem,hogy a lányoknak minimum hány cm az ideális testmagasság egy fiún.
2021. márc. 13. 22:21
 6/17 anonim válasza:
Legyél határozott, ne a lánynak kelljen rákérdezni, hanem tedd meg te ezt a lépést!
2021. márc. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Légy udvarias, egyértelmű, de ne nyomulj ijesztően. Ne játszd meg magad, ne hazudj, mert úgyis kiderül! Én azt hiszem, hogy az őszinteség és egyenesség a legnagyobb pluszpont. Utcán ne ismerkedj, sehogy, normális lány megijed, legjobb esetben is udvariasan elküld.

Hogy milyen fiúk jönnek be általában a lányoknak? A magasságod tökéletes. A legtöbb lányt egyébként meglepően kevéssé foglalkoztatja a testalkat, amíg nem vagy nagyon elhízva (bár akkor sem esélytelen), de pl. engem az is zavar, ha valaki nagyon vékony (Akinek vékonyabb a lába, mint a karom, és a szél elfújja, a vékony lányokat meg szidják, hogy anorexiások... mindegy). Haj mindenkinek más áll jól, de egyre divatosabb a hosszabb, bár inkább csak félhosszú haj, az egészen rövid szinte senkinek nem jön be. Én azt mondom, hogy lehessen jól beletúrni ;) Én speciel nem szeretem a divatozó fiúkat, de sokaknak tetszenek, úgyhogy idk. A ruházata legyen valami olyan, ami hozzá illik, felőlem lehet sima farmer-póló is, sokkal jobb, mintha túltolja, és felveszi a szűk farmereket meg mittomén, de ahogy látom, ezzel nagyrészt egyedül vagyok, bár az tény, hogy ha egy fiúnak nincs stílusa ruhákban, az nem probléma, ha meg mégis van, akkor awww - de ez nagyon személyfüggő. (Suliban volt egy szexi srác, nagyon jó stílusa volt (tavaly ballagott, azért múlt idő), de osztálytársamnak meg ugyanolyan stílusú ruhák inkább szánalmasan álltak.)

Bocs, ha túl sokat írtam, meg nem elég általánosan, minden lányra vonatkozóan, de azért remélem, segítettem

17/L

2021. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Pont azzal van a gond, hogy keresed a módját. Ne tedd! Csak legyél a lehető legőszintébb és előbb-utóbb alakul valahogy.
2021. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Legyél önmagad, öltözködj úgy ami a te stílusod, viselkedj természetesen.

A magasságot nem lehet meghatározni. A lényeg, hogy a lányok /nők/ szeretik ha a férfi a magasabb, kb 5-10 centivel.

Pl egy 160 centis lányhoz tökéletes egy 170 körüli férfi.

De egy magas, 175 centis lányhoz már bizony 185 körüli férfi mutat jól.

Ez mindig attól függ, hogy milyen magas a nő.

Néha látni olyat, hogy pl 155 centis lány, 190 körüli férfival.

Na ezt én már nem tartom szépnek.

De manapság egyre többet látni olyat is, hogy a nő magasabb mint a férfi.

Ha a nőt ez nem zavarja, akkor ezzel sincs gond.

/Kár, hogy a férfiaknak még nem találták ki a tűsarkút. Azzal 8-10 centit is lehetne csalni./

2021. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%
tesssoi 100 asé szerzek. 14 ig.
2021. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!