Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik egy lány....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány. Honnan tudjam hogy én is tetszem-e neki? Hogy érjem el, hogy a barátnőm legyen? 16/f

Figyelt kérdés
2019. jún. 25. 01:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem, ez a legnehezebb lépés, de a legjobb is...

Elhívod beszélgetni, suli után vagy nem tudom...


Ha azt akarod hogy felfigyeljen rád.. A legjobb TAKTIK

A szemezés 😍

Szolnokon voltam éppen, mikor bambultam ki a fejemből, és nem vettem észre, hogy egy lány szemét követem , megállás nélkül.. 😂

A lány csak pirult és mosolygott... Aztán fogtam fel, hogy mi történt... Valószínű, ha oda mentem volna egyből hozzá akkor akár lehetett volna valami...

Kár hogy későn kapcsoltam


Szóval, csak szemezz vele

Nehéz lesz... Én nem tudatosan csináltsm, csak mint egy hülye bambultam.... Tudatosan nehezebb kicsit...

Csak ne nézz el egyből mikor a szemedbe néz... Mosolyogj rá , ne úgy mimt egy psycho.. Cssk ugy aranyosan 😂


Szóval ez a legegyszerūbb hogy oda figyeljem rád ..

Remélem segíthettem


Ha próbálkoztál, írd le hogy ment 😁

2019. jún. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egy baráti társaságban vagytok nem lesz nehéz dolgod. Csak figyeld, hogyan viselkedik amikor a közelében vagy, hogyan beszél veled. Elég árulkodó tud lenni, ha babrálja a haját vagy bármi mást pl, de amúgy amit az előző írt, az is jó. Szemezésből sok infót le tudsz szűrni. Ha gyakran akad össze a tekintetetek, vagy akár hosszabb másodpercekre is, akkor szerintem megérne egy próbát az, hogy oda mész hozzá beszélgetni.
2019. jún. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!