Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek már igazán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek már igazán normális lányok?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy egy csaj teszi magát, hogy milyen kedves és normális. De ha meg valakinek esetleg meg tetszik külsőre. Utána a csaj a belsejével is megtartja az illetőt. És mondjuk egy olyan srác bepróbalkozna nála. Aki helyes, jófej, vicces, De nem olyan "menő"! Mondjuk nem olyan felkapott a közönségi oldalakon. És Vannak emberek akik kibeszélik, nem bírják a srácot. Nincsen annyi pénze. Akkor annak már esélye sincsen náluk. Az átlagosabb, nem szép lányok is ilyenek!


Sajnos a fent említett tulajdonságok rám igazak. És rengeteg elutasítást kaptam ezek miatt igazságtalanul. Tényleg volt egy olyan időszak amikor hülye voltam. És van aki emiatt ítél el. És ezért kavarja rólam a szart. Meg mái napig ezért akar nekem keresztbe tenni. De már megváltoztam. Bár nem is voltam annyira gáz. Csak kicsit idegesítő voltam mert olyan társaságból hagytam magam mögött. De sajnos kicsit atvettem a stílusukat. De csak pár hónapig voltam gyökér. És ezek a lányok akkor még nem is ismertek. Viszont a többi dologról egyáltalán nem én tehetek. És egyszerűen mindig ilyen elutasítást kapok. És tudom, hogy még fogok is de nem bírom tovább. Már amúgy a sok szenvedés és kínlódás miatt úgy érzem nem kell barátnő. Mert ha lesz is valakim azzal sem igazságos módon fogom megszívni. De az ember sajnos társas lény és ezt sehogy nem tudom elnyomni magamba.



2021. márc. 18. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Aza legnagyobb baj, hogy sztereotípiaid vannak. Én elég "menő " voltama suliban, sportmotorral jartam iskolaba, nagyon sok követőm van instagramon (ha erre gondoltal népszerűségből) jó csajokból sosem volt hiányom. Fogjuk rá, hogy pénzem is van. Ezt csak azért írtam le, mert volt egy másik srac, aki szintén sportmotorral jott a suliba (nem simson, szalonbol lettek kihozva az én és az ő motorja is, rendszamos motorok (A1 jogsink volt) lényeg, hogy Ő akármilyen menő volt és akármennyi pénze volt, mégsem tudott soha becsajozni!

Ennyit a pénzről..

Az igazi lányokat pont nem érdekli, hogy milyen menő vagy, meg milyen népszerű, de neked meg nem a fulljó csajoknal kellene próbalkozni, aki(k) olyan jó nők, hoyg már a gatyába elsülsz tőlük ha meglatod, hanem azért tudd a hataraidat! Kit érdekel, hogy mi volta multban? a jövő a fontos és az, hogy megvaltoztal. Az elutasitas, meg... nos... én is kaptam mar néhányat, pedig minden elég menő vagyok, meg minden amit első soraidban irtal... És? Nem dől össze a vilag, menni kell tovább..

2021. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem csak a legjobb csajoknal próbálkozok be. Főleg, hogy erre nem is nagyon látok 10/10-es csajt. És ahogy mondod a normális lányokat. Már nincsenek olyan lányok akiket tényleg egyáltalán nem érdeklik azok amiket fent említettem. És a gáz csak az, hogy az a szám ami a kort takarja kezd felmenni. És ez alapján még elutasítobbak velem szemben. Már lassan a 20-at töltöm és már több mint egy éve korlátozások közt kell rhadnom. Tehát nagyon csajozni sem tudok. Az internetes ismerkedéssel megint ugyanaz a baj.
2021. márc. 18. 21:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak
2021. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Vannak boven normalis lanyok, csak te vagy rossz helyen / te kornyezeted ilyen..

Amugy szemely szerint en nem szeretem pl a "fu de meno vagyok" palikat, ez izles kerdese meg emberfuggo. Te a csalodasaid miatt altalanositasz, de attolmeg nem lesz igaz, hogy te ezt tapasztalod. Ahogy mondtam: rossz lanyokat fogtal ki

Hany eves vagy?

2021. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én most normális lennék? Nem érdekel a márka, a pénz, sőt a robogóval meg se tudnának fogni. Nekem attól fordul fel a gyomrom, ha valaki a külvilágnak él (lásd: menő srácok). Ki a halálnak egy beképzelt, magamutogató srác? Vagy a másik, mikor a pénzzel jön mindenki, hogy a lányoknak csak az kell. Arra már néznek nagyokat, ha kijelentem, hogy nekem is van, nem kell másé... Ezen általában megsértődnek. Nem tudják sokan eldönteni, hogy mi bajuk van, most az ingyenélés sem jó, meg az sem, ha valaki magának megteremti azt ami kell és nem élősködik... A felfogásoddal van neked is bajod, tipikusan a sztereotípiák szerint gondolkozol. Meg a másik, ki vagy mi a jó csaj? Ha te nem vagy 10/10 akkor miért kellene a csajnak annak lenni? Annyit várj el a másiktól, amennyit te is tudsz nyújtani. A normális, nem külsőségnek élő lányok tudnak kedvesek is lenni, csak úgy is kell velük viselkedni. Nem kell általánosítani, mindenki különbözik. És ezek szerint vagy rossz a normális lány fogalma nálad vagy nem tudom, mert azért bőven akad.
2021. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Pár évvel idősebbként elég hasonlóan tapasztalom. És rajtunk kívül srácok, férfiak tömegei. Okai összetettek. Többek közt média, ,,közösségi oldalak", egekben lévő igények. Mindez nemtől függetlenül, viszont egyre jobban, szinte észrevétlenül elterjedve. Sokszor már csak a következményekkel szembesülünk.
2021. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"egyszerűen mindig ilyen elutasítást kapok"

Mármint milyet? Hogy bocsi nem kellesz, mert nem követnek elegen instán? Ha ez így van, akkor rossz helyen keresgélsz lányokat. Ha pedig nem, akkor nézz egy kicsit magadba is. Ha a múlt ami miatt lenéznek arról szólt, hogy orrba-szájba drogozol, akkor azt nem mosod le magadról olyan hamar. Lehet az is, hogy gáz az, ahogy ismerkedsz. Vagy egyszerűen nem nézel ki jól, vagy nem tetszel az adott lánynak.

2021. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Vannak még olyan lányok akik nem a pénzt nézik, nem márka függők és nem érdekli hogy kinek hány követője van instán és hány ismerőse van a Facebook-on, meg hogy milyen menő a srác, ezek szerint lehet te kerested őket rossz helyen, mert ezek a lányok nem a középpontba vannak, ők csendesebb visszahúzodobbak. /L

(bocsi ha helyesírási hiba van benne)

2021. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 ez pontosan igy van✌🏼
2021. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Gondoltál már arra, hogy veled van a baj?
2021. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!