Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Y vagy Z generációs lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Y vagy Z generációs lányok! Hogyan viszonyultok X generációs partnerhez?

Figyelt kérdés
Vonzóbbak az Y és Z generációs lányok, de sok tekintetben szakadék van, amit nem tudom hogyan lehetne áthidalni. Én pl nyitott vagyok az ő világukra, de úgy érzem ők elutasítanak minden mást és megbízhatatlanok, ami pedig elég alapvető lenne ugyebár. Elkeserítő, mert látom a potenciált, a jó oldalát a velük való kapcsolatnak, mégis kiábrándító a felszínesség, amivel ilyenkor találkozom. Volt már ilyen viszonyom, és azok is felemás érzést ébresztettek bennem. Olyan lányok véleménye érdekel, akik már voltak hasonló helyzetben, vagy éppen hogy ők is nehezen birkóznak meg a kihívással, holott szeretnék, mert elég érett felfogásúak hozzá.

2021. márc. 21. 20:36
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
93%

Na jó, én 19 vagyok, gondoltam leírom, mit gondolok.

Szerintem nem okés 18 év alatti lánnyal járnia 30-40+ embereknek. Ez egy nagyon nagy különbség, a lány meg még nem felnőtt, még csak iskolás, nagy a generációs, érettségi meg életvitelbeli különbség.

Szerintem az egészség korkülönbség max 10 év. Az is sok, de még nem annyira, hogy semennyire ne tudják átérezni egymás helyzetét, plusz ez áthidalható még, ha az egyik kicsit hozzá öregedik a másikhoz vagy a másik hozzáfiatalodik az egyikhez.

Véleményem szerint, nekem az ideális korosztály, akivel járnék, 17-21 közt van, mert kb egyidősek velem, hasonló dolgokat csináltak gyerekként, mint én, kb ugyanott tartunk (félés az érettségitől/végzős év/egyetemre járás/pályakezdés, ha épp nem tanul tovább), ha valaki nagyon megtetszik, 15 és 23 még a nagyon-nagyon szélsőérték, 15 alatt kisfiú, de nagyon (még áltsulis, gólya, lehet nem is érett hormonálisan) 23 felett meg már nagyon azt érezném, hogy kis pisis vagyok, mert mire kezdeném a továbbtanulást, addigra ő már dolgozik vagy nem sokára végez és frusztrálna, hogy le vagyok maradva.

Később, 23 felett, ha nincs párom, a korkülönbséghatárt kitolom majd +-5 évre (vagyis 18-28 közt válogatok majd, ha szingli leszek akkor is), de jelenleg nagyon azt érzem, hogy a határán vagyok a giminek, egyetemnek, épp csak keresem a helyem a világban, ezért nem lenne túl előnyös az ilyen 5 éves különbség, mert egy 14 éves legtöbbször elég éretlen, meg épphogy nem sittelnek le miatta, ha tennék vele bármit is, a 24 éves pasik meg engem éreznének éretlennek, és én is feszélyezve érezném velük magam.

2021. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sem kell "papó". Őszintén nem is értek egyeseket. Fiatal, szép lányok majd pont egy idősödő fószerre vesztegetnék az idejüket? Minek, ha van korban hozzájuk illő is. Ha meg nincs, akkor inkább a magány, mint valami öreg hapsi.
2021. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
99%
Huuu ez ilyen sugar daddy😂 18.-nak teljesen igaza van.
2021. ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
99%
Eddig még nem jött le? Hányszor emeled még ki?
2021. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
99%

Pár éve volt itt egy visszatérő kérdés, egy nő kérdezte a menyasszonyi ruhájáról, hogy jól áll-e neki. A ruha szép volt, a nő is, de neki előnytelenül állt az a szabás. Ezt rengetegen leírták neki, eleinte finomabban, aztán amikor már huszadszor tette fel a kérdést, akkor már úgy is, hogy zsírmalacnak tűnik benne, de nem nyugodott. Aztán egyszer jött egy olyan válasz, hogy „szerintem szép”, onnantól azt hordozta körbe diadalmasan, hogy na ugye, mégis szép.

Na, kérdező is így lesz, majd valamikor kap egy olyan választ egy másik álmodozó papától, hogy „a 20 évesnek a 45 az ideális társa”, és onnantól az lesz a szent igazság :D

2021. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 Istvan485 ***** válasza:
10%
En is × generációs pasi vagyok nekem is be jonek a z generációs lányok és konkretan barátság extrakal mukodik tamogatasal!!!
2021. ápr. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
96%

Jézusom NEEEM kb az apám lehetnél vagy az anyám

Egy Z generációs

2021. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
92%

Biztos vannak ilyen lányok, de én és a barátai köreim nem ilyenek és undorodunk az ilyen emberektől 🤷🏽‍♀️

Egy z generációs

2021. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
94%
22es egyetértek
2021. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
99%
Miért nem írsz inkább konkrét korokat? Ezek a generációk 15 éveket lefednek... Lehet 1 meg 30 év korkülönbség is mondjuk egy x meg egy y generációs ember között. És mi tanuljunk, mikor tök értelmetlen az egész kérdésed.
2021. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!