Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Y vagy Z generációs lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Y vagy Z generációs lányok! Hogyan viszonyultok X generációs partnerhez?

Figyelt kérdés
Vonzóbbak az Y és Z generációs lányok, de sok tekintetben szakadék van, amit nem tudom hogyan lehetne áthidalni. Én pl nyitott vagyok az ő világukra, de úgy érzem ők elutasítanak minden mást és megbízhatatlanok, ami pedig elég alapvető lenne ugyebár. Elkeserítő, mert látom a potenciált, a jó oldalát a velük való kapcsolatnak, mégis kiábrándító a felszínesség, amivel ilyenkor találkozom. Volt már ilyen viszonyom, és azok is felemás érzést ébresztettek bennem. Olyan lányok véleménye érdekel, akik már voltak hasonló helyzetben, vagy éppen hogy ők is nehezen birkóznak meg a kihívással, holott szeretnék, mert elég érett felfogásúak hozzá.

2021. márc. 21. 20:36
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
26%
Ez itt a kulcs ha egy férfi kivételes akkor bármilyen lányt vagy nőt megkaphat kortól függetlenül.
2021. nov. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
88%

exem 26 évvel volt idősebb, bő 2 évig tartott, életem legjobb pasija volt. SOha egy percig nem éreztem a korkülönbséget.

Utána kb velem egyidős pasival 1 hónapig bírtam.

Mostani is jóval idősebb, ha nem is annyival, és minden jó...

Ez nem korkérdés, attól függ, mennyire illünk össze.

2021. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
37%
Hányszor lesz még kiemelve ez a kérdés?2 hónapja akarhanyszor feljovok a pofamba ugrik.48 válasz van rajta.Nem kell kiemelni meg lett valaszolva.
2022. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim válasza:
47%

Nekem csak z generációs pár kell. Nem izgulok nagypapikra.



Üdv, meg egy Z generációs lány.



Amúgy meg azért egy z generációs aki tegyük fel 15-25 miért jönne össze egy 45 evéssel?

2022. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
20%
FU
2022. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
78%

Nem érdekel, ha leszavazol, vagy ha bárki leszavaz, nem is foglak pedofilnak hívni, de így, hogy a "tini párkapcsolatokba" raktad ki, az efebofólia igen is fennáll. Z generációsként csak z generációssal jönnék össze. Jelenleg, mivel alapból 18 év alatt vagyok (16) az 5 évet is soknak érzem felfele, de az még esetlegesen belefér, lefele pedig max 2 év. Ha idősebb leszek (20+), akkor lehet mindkét irányba már elmenne az 5 év különbség, de kérdéses. De bármilyen idősen a maximum igazi kapcsolatra, mint a legtöbbeknek kb. +/-10 év.


Ha valaki sugar daddy-t akar, akkor megértem a sokkal idősebbel való kapcsolatát, de akkor remélem lesz elég pénzed azt a képet feltartani, mert máshogy z generációssal nem fogsz összejönni, valószínűleg (gondolván, hogy x generáció végén születtél) y generáció végén született nővel sem. Ha pedig még korábban, esetleg x generáció eleje, kétlem akármilyen y/z generációs összejönne veled, ha csak nem pénz miatt.

2022. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
81%
Ennek a kerdesnek semmi értelme. Amúgy igen, csak Z generációval randiznék
2022. máj. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 Anna0806 ***** válasza:
97%

Z generációs lányként azt mondom nekem a Z generációs fiúk jönnek be. Nem kell idősebb. Köszi, de kihagyom.

Egy 2003-as születésű lány

2022. jún. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim válasza:
66%

X-generáció: 1965-1979

Y-generáció: 1980-1995

Z-generáció: 1996-2006

azért a generációk elég tág fogalmak, mint látod :D

2022. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 NTBS ***** válasza:
32%
Környezetemet elfigyelve ez egyénfüggő.
2022. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!