Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Y vagy Z generációs lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Y vagy Z generációs lányok! Hogyan viszonyultok X generációs partnerhez?

Figyelt kérdés
Vonzóbbak az Y és Z generációs lányok, de sok tekintetben szakadék van, amit nem tudom hogyan lehetne áthidalni. Én pl nyitott vagyok az ő világukra, de úgy érzem ők elutasítanak minden mást és megbízhatatlanok, ami pedig elég alapvető lenne ugyebár. Elkeserítő, mert látom a potenciált, a jó oldalát a velük való kapcsolatnak, mégis kiábrándító a felszínesség, amivel ilyenkor találkozom. Volt már ilyen viszonyom, és azok is felemás érzést ébresztettek bennem. Olyan lányok véleménye érdekel, akik már voltak hasonló helyzetben, vagy éppen hogy ők is nehezen birkóznak meg a kihívással, holott szeretnék, mert elég érett felfogásúak hozzá.

2021. márc. 21. 20:36
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
52%

Majdnem az összes kommentet végigolvastam, és bár nem szoktam, úgy döntöttem ehhez hozzászólnék. Személy szerint egyáltalán nem nézem a kort. Átlagosan külsőre 30-45 éves férfiak fognak meg, nem tehetek róla, a fiatalabbak nem tetszenek meg. Volt már hosszabb kapcsolatom majd 15 év korkülönbséggel, és nem a korkülönbség miatt lett vége. Jelenleg 25 év korkülönbség. Egyszerűen nem ezen kattogok folyamatosan, hogy ez a férfi ennyivel idősebb nálam, hanem azt nézem inkább, hogy jól érzem-e magam vele, passzol-e minden? Általában amikor ezt a férfiak meghallják a környezetemben, hajlamosak azt hinni, hogy ez azt jelenti hogy az összes 30+, 40+ os pasi tetszik nekem, amit mondjuk nem értek. A pénz nálam nem tényező, szülők már hozzászoktak. Mondjuk nekem voltak ilyesfajta sérelmeim gyerekkoromból, lehetséges hogy közrejátszik a dolgokban. Viszont azt egyáltalán nem értem, hogy miért kell ez miatt elítélni valakit? Miért nem mindegy az embereknek? Valóban furcsa, de az nem furcsa, hogy a fiúk a Tik-tokon sminkelnek és műkörmöshöz járnak? Véleményem szerint ha azt sem ítéljük el, ezt sem kellene. Köszönöm ha elolvastad.

22/L

2021. okt. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
98%
Akkor jönnek be ha úgy néznek ki mint Tom Cruiz vagy Ryan Reynolds. Tehát nem kopaszodik, fitt, helyes, igényes.
2021. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
85%
Én 22 éves vagyok, de nem kellene egy öreg pasi, nem érzem, hogy egészséges az apakomplexus😬😂 bár én érdekes módon egy 30+ -os pasit is idősnek éreznék magamhoz, pedig köztük azért vannak olyanok, akikkel lehetnénk egy hullámhosszon, és külsőleg szimpatikusak, jóképűek is. Amúgy van egy 24 éves férjem, van egy kisbabánk, és ez így tökéletes.
2021. okt. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
6%
Miért van az, hogy én az Y gen. közepéről vagyok, és csak magát az embert nézem, attól függetlenül, hogy 16 vagy 90 éves, és nem tudom magam ilyesféle fallal elválasztani tőlük? És úgy érzem, hogy a Z enerációhoz képest is “lazább“ a gondolkodásmódom? Valamint, hogy tökéletesen ki tudnék korombeli, de akár 16-18 éves lányokkal is jönni? (F)
2021. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
93%
#44 párkapcsolatról volt szó, ott azért elég meredek, ha 16-90 között bárki bejön, persze van, akinek csak annyi számít, hogy lyuk legyen....
2021. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
6%

45, az utolsó előtti mondatomban emberekről beszéltem általánosságban, (pár)kapcsolatról az utolsó mondatban írtam. (16-korombéliig, azaz kb 35-ig)

44 voltam

2021. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
92%

Ez a kérdés nem Tini párkapcsolatok kategóriában van?


Egy x generációs max. a felnőtt párkapcsolatokban lehet...de itt miért?

2021. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
89%
#47 mert tinikre hajtana a papa.
2021. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
94%
Kizárt, X generációsok idősebbek a szüleimnél. Ők Y közepén születtek.
2021. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
98%
Y-osként Y-os a párom, nagy szerelem volt egyszer egy X-es, de ő kivételes volt mindenben. Alapvetően nem vonzanak a tőlem idősebb férfiak, párom is fiatalabb.
2021. nov. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!