Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Y vagy Z generációs lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Y vagy Z generációs lányok! Hogyan viszonyultok X generációs partnerhez?

Figyelt kérdés
Vonzóbbak az Y és Z generációs lányok, de sok tekintetben szakadék van, amit nem tudom hogyan lehetne áthidalni. Én pl nyitott vagyok az ő világukra, de úgy érzem ők elutasítanak minden mást és megbízhatatlanok, ami pedig elég alapvető lenne ugyebár. Elkeserítő, mert látom a potenciált, a jó oldalát a velük való kapcsolatnak, mégis kiábrándító a felszínesség, amivel ilyenkor találkozom. Volt már ilyen viszonyom, és azok is felemás érzést ébresztettek bennem. Olyan lányok véleménye érdekel, akik már voltak hasonló helyzetben, vagy éppen hogy ők is nehezen birkóznak meg a kihívással, holott szeretnék, mert elég érett felfogásúak hozzá.

2021. márc. 21. 20:36
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
95%
Ez valami trükkös koordináta rendszer?
2021. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
igen, az emberiség utolsó 100 évének koordinátarendszere. jó tanulást hozzá! ;)
2021. márc. 21. 20:41
 3/60 anonim ***** válasza:
97%

"az X generáció-hoz az 1960 és 1983 között születettek tartoznak. Az Y generáció-ba az 1984 és 1994 között, a Z generáció-ba pedig az 1995 és 2009 között születetteket sorolják"


Szóval felnőttként szeretnél tini lányokkal kezdeni.

2021. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
93%

1-es, a generációelmélet amerikai eredetű, de terjed nálunk is, a lényege, hogy a különböző nemzedékek nevet kapnak. Más-más besorolások léteznek, de pl. ez az egyik:


X-generáció: 1965-1979 közt születettek

Y-generáció: 1980-1995

Z-generáció: 1996-tól


Én az Y generáció eleje vagyok, de még így is néha érzem a szakadékot az 1975 előtt születettekkel, annyira más világban nőttek fel (nem véletlen, hogy csak fiatalabb párom volt). Nem tudom pontosan, miért ennyire fontos neked, hogy más generációból legyen a párod? Főleg a Z... ha 1979 előtt születtél, akkor elég creepy, hogy bejönnek az 1996 után születettek. Milyen "jó oldalát" látod egy ilyen kapcsolatnak, ami NEKI is jó, nem csak neked?

2021. márc. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
89%

Nem kérünk nagypapit barátnak, köszönjük.:)

-egy Z generációs lány.

2021. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
20%
#5 léteznek apakomplexusos lányok is 🤷‍♂️
2021. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:

4-es miért írja le még egyszer, amit már más egyértelműen leírt? szerintem én is érthető voltam és 3-as is elég egzakt magyarázatot adott. az, hogy te nem érted, attól még működik sokszor, igaz nem mindenkivel, de ez kortárs kapcsolatoknál is így van.

5-ös ellenszenves válaszát nem értem, ráadásul saját nevedben kéne nyilatkozz, másokét hagyd meg nekik!

6-osnak köszönöm, hogy felfogta miről van szó.

2021. márc. 21. 21:21
 8/60 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk mert amikor elkezdtem írni, akkor még nem érkezett meg a 3-as válasza? Ha látom az övét, akkor is leírtam volna a mondandóm második felét, és neked valójában azzal van bajod. 5-ös pedig pontosan arra válaszolt, amit kérdeztél: Z generációs lány, és úgy viszonyul az idősebb férfiakhoz, hogy nem kér belőlük. Pontozz le mindenkit, aki nem azt a választ adja, hogy minden húszéves él-hal a negyvenöt éves pasikért.

4-es voltam

2021. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
Más nevében senki ne nyilatkozzon (vagyis többes számban) ez volt a kérés. Úgy látszik nem csak Z-generációsak, hanem Z kategóriásak is vagytok csajok! :D
2021. márc. 21. 21:41
 10/60 anonim ***** válasza:
92%

#1 ez is egy akkora marhaság mint a boomer, coomer meg egyéb ökörségek amik másra sem jók csak össze zavarják az embert.


-Egy "Z" generációs személy

2021. márc. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!