Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek mennyire számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire számít egy lány anyagi háttere?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy fontos nektek az, hogy olyan anyagi helyzetben legyen, mint te? Vagy nem számít, ha esetleg kevesebb pénzük van, mint nektek, olcsóbb kocsijuk, kisebb lakásuk, stb? (Teszem fel, hogy még a szüleitekkel éltek)

2021. ápr. 10. 01:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából annyira érdekel, hogy ha összejövök vele, ne legyen rám utalva anyagilag.
2021. ápr. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít, viszont tudjon kezelni
2021. ápr. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, csak ne ingyenélő vagy agyatlanul költekező beállítottságú legyen.
2021. ápr. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem számít, ha nem akar rajtam élősködni.
2021. ápr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Nem számít.
2021. ápr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem szamit. Lakhatás, utazás, ilyesmi belefér nekem. Annyi pénze legyen hogy magát ellással ruhával, tisztálkodási cuccokkal, es ha bele tud adni a kozosbe az már csak plusz.
2021. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de nálam számít, csak fordítva. Aki szegényebb családból jön az sokkal jobban tudja értékelni az apróságokat is, míg egy gazdagabb lány természetesnek vesz mindent. Stabil az anyagi helyzetem, nem élek rosszul, de azért vannak dolgok amiket nem engedhetek meg magamnak, illetve sajnálom rá a pénzt.
2021. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

#7

Nem vagy egyedűl, nálam is ez a helyzet.

2021. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen számomra fontos hogy ugyanolyan szinten legyen mint én. Azt nem szeretném, hogy szegény családból származó, mert családi tapasztalat, hogy amikor sokan megérzik a pénz szagát, akkor nincs megállás. De azt sem szeretném, hogy én legyek szegény mellette, mert akkor kiszolgáltatottnak érezném magam.
2021. ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Lehet a fiúnak még kisebb lakásuk van és kocsijuk sincs.. A baj , hogy te már a pénzesebb pasikra gondolsz hogy kitörj ..
2021. ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!