Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek mennyire számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire számít egy lány anyagi háttere?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy fontos nektek az, hogy olyan anyagi helyzetben legyen, mint te? Vagy nem számít, ha esetleg kevesebb pénzük van, mint nektek, olcsóbb kocsijuk, kisebb lakásuk, stb? (Teszem fel, hogy még a szüleitekkel éltek)

2021. ápr. 10. 01:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Találkozni fogok egy fiúval, aki látszólag pénzesebb nálam. Félek, ha eljön nálunk, meggondolja majd magát. Semmiféle pénzéhességről nincs szó, sőt inkább fusztrál a dolog. De azért köszönöm szépen a válaszokat:)
2021. ápr. 13. 10:58
 12/18 A kérdező kommentje:
Ja és semmiféle kitörésvágyról sem. Nem értem miből gondolod.
2021. ápr. 13. 10:59
 13/18 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg ha ilyen lelki ismeretes kedves lány vagy, a fiú is megadja a kellő tisztelet, sok sikert nektek !
2021. ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! Nagyon kedves vagy!
2021. ápr. 13. 12:11
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha nem én adok neki pénzt műkörmökre meg ilyenekre, akkor addig nem zavar.
2021. ápr. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Semmit nem számít.

Ami számít: Te! és tisztaság ápoltság. Ennyi.

2021. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Volt olyan, akitől megkérdeztem, hogy nincs-e szüksége valamire, mert tudtam hogy rosszul áll anyagilag... Nagyjából ennyire számít, hogy mennyi pénze van. Pont letojom. A pénz sokadlagos dolog volt számomra mindig, akármilyen kapcsolatról is legyen szó.
2021. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az nem a csaj pénze!!!
2021. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!