Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, még 14 éves koromban nagyon beleszerettem egy lányba, de sajnos plátói szerelem volt, ráadásul hazudott is nekem, bevallottam messengeren mit is érzek iránta, azt írta, nem mondja el senkinek, pár nap múlva az egész iskola megtudta, utána meg letiltott messengeren. Én ezt akkor egy hatalmas traumaként fogtam fel, sok időbe telt feldolgoznom, mert nagyon szerelmes voltam. Azóta eltelt két év, és nézhet ki bárhogy egy lány, nem tudok beleszeretni, és nagyon rosszul érzem magam emiatt. (Attól függetlenül, hogy nem tudok szerelmes lenni, nem vonzódom a fiúkhoz) Köszi az értelmes válaszokat!
2021. ápr. 18. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1). a Te korodhoz illő (vagy inkább veled egykorú) lányok már érettebbek és nem tesznek csúffá,

2). ne görcsölj bele a múltba, hanem igyekezz közel kerülni egy lányhoz. Semmi garancia, hogy az első (második, harmadik...) elfogad, de Te sem az első, második... lányt fogod megszólítani. Arra sincs garancia, hogy vele fogod leélni az életed. A Te korodban még sok a változás részedről is, de a lányok részéről is.

3. nyugodtan szedd össze magad és közeledj valakihez, de tartsd szem előtt, amit az előzőekben írtam, főleg ne törjön le az első csalódás. A párválasztás már csak ilyen...

Ffi.

2021. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ! :)
2021. ápr. 18. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2021. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!