Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarok ennyire szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok ennyire szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Mèg sosem voltam szerelmes nem volt mèg barátom de annyira meg szeretnèm már èlni az èrzèst de mèg nem állok kèszen egy kapcsolatra. Ez normális dolog? Mit tegyek ellene?

16/l



2018. febr. 25. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Bárcsak a barátnőm mondaná ezt újra... :(


Normális persze, majd eljön az ideje :)

2018. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális, hogy ha nem beteges, tehát hogy ha nem egész nap ülsz nem csinálsz semmit és ezen gondolkodsz.
2018. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
velem is ez van
2018. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk fiúknál is ez van. Én is emiatt dögledezek :D


15/F

2018. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is minden vágyam hogy kölcsönösen szerelmesek legyünk egymásba egy lánnyal. Már csak ez kellene ahhoz hogy teljes legyen az életem :)
2018. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!