Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Bárhogy is gondolkodom,nem tudom elképzelni hogy milyen érzést kellene éreznem ha szerelmes vagyok egy lányba.



Az a baj egy lányt sem ismerek mert nagyon otthonülős vagyok.


De ha ismernék is lányokat akkor sem tudnék szerelmes lenni szerintem mert mindig azt gondolom hogy nem tetszenék neki vagy űgysem (én) tetszek nekim (Egy lánynak sem)


Ha nemtudom elképzelni hogy milyen a szerelem akkor belőlem ki van írtva ez az érzés?

17/f


2016. ápr. 3. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Minél többet rágódsz ezen annál rosszabb lesz. Menj ki, legyél aktív, járj el edzeni, vagy a haverokkal hétvégente. Meglátod hogy megfogsz ismerni lányokat, akik biztos megtetszenek neked. Még akár beléjük is fogsz szeretni. Semmiképp ne eröltesd, mert minél jobban ráizgulsz annál rosszabb lesz.


Nagyon régóta nem voltam szerelmes, és már el is felejtettem hogy milyen érzés, azt hittem többet már lehet nem érzem. Erre jött most nem rég egy lány, aki megcáfolta. Szóval sok sikert 17/f

2016. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Régen én sem tudtam milyen az, de nem kell aggódni ezért. 3 éve és pár hónapja első látásra beleszerettem egy gyönyörű lányba, és azóta is szeretem, és már kialakulóban van :)
2016. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Baromság. Nem létezik olyan, hogy szerelem és te is rájöttél erre barátom. Ne hallgass ezekre, semmiképp ne változz meg drasztikusan. Ha te otthon érzed jól magad, akkor miért menj egy buliba ahol kb. senkit sem ismersz és mindenki tök részeg?

Abba lehetne hagyni már, ezt a 'szerelem első látásra' dolgot, meg hogy csak úgy becsöppen az életedbe egy nő, beleszeretsz és küzdesz a lányért, mint Héraklész. A boldogságuk elvakítja őket ezt pedig 'szerelemnek' titulálják.

2016. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Utolsó, attól hogy valamit még nem éreztél, vagy láttál, az nem jelenti azt, hogy nem létezik.. Nem akarok vitázni, de nem értem honnan veszed, hogy más mit érez..
2016. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Endorfint éreztek, nem szerelmet. Nem létezik szerelem. A hormonok játéka az egész. Akik pedig együtt maradnak hosszú évekig, öregségükig azok megszokják egymást úgymond, mint pl. ahogy egy testvéreddel nősz fel.
2016. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!