Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék művészi beállítotts...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék művészi beállítottságú (elsősorban fotós) lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elsősorban fotós lányokkal ismerkednék szívesen, de más művészeti ágakat követő csajok is szóba jöhetnek. Nincsenek nagy elvárásaim, legyen okos, kedves, ne legyen magasabb 170 centinél és ne legyen szemüveges. Egy kedves arc nagy előny.:)

Szóval hol találhatnék ilyen lányokat?



2021. ápr. 23. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia itt vagyok 171 centi vagyok, szemüveges, nincs kedves arcom
2021. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 Ne haragudj, de valószínüleg nem vagy az esetem.:(


Egyébként 18F vagyok.

2021. ápr. 23. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem fotózok, de rajzolni imádok! A "feltételeknek" megfelelek (a kedves arc nagyon-nagyon relatív), bár elég fura, hogy magasság alapján ismerkedsz, de te tudod :/. Gondolom fiú vagy, de milyen céllal ismerkednél?
2021. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 Igen, fiú vagyok, erre utal a "18F" kifejezés. Konkrét célom nincs, lesz, ami lesz alapon beszélgetnék.:)


Az "elvárásokat" csak pluszként írtam oda, a kérdésem leginkább arra irányulna, hogy van-e valamilyen hely, oldal, vagy módszer, melyek segítségével ismerkedhetnék számomra érdekes lányokkal.

2021. ápr. 23. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, a választ a 18F-val nem láttam, mielőtt válaszoltam, csak most :).
2021. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Istvan485 ***** válasza:
39%
En is fotozok lanyokat ha valakit erdekel privi johet elore is köszönöm !!!
2021. ápr. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg beléphetnél pár fotózással kapcsolatos Facebook csoportba, ott tudnál ismerkedni (nem tudom, amúgy, van-e ilyen, de manapság már mindenhez van egy csoport, szóval feltételezhetően ilyet is találsz).


Egyébként elég pontos elképzelésed van az ”álomlányról”. Sőt kicsit már túl pontos. Tehát szerintem nyugodtan adhatsz esélyt egy szemüveges lánynak, hisz ki tudja, lehet, hogy ő lesz életed szerelme. Persze te tudod, mi tetszik, mi nem, nem azt mondom, hogy ezt kell tenned, de azért kipróbálhatnád. Például én 170 alatti vagyok, okosnak, kedvesnek vallom magam, imádok rajzolni, a legtöbb ember szerint pedig kedves arcom van. És... Szemüveges vagyok. Nem ismerkedés céljából írtam le mindezt, csak hogy lásd, van ilyen is, és egy ilyen apróság miatt nem biztos, hogy rögtön el kell utasítani valakit. Velem volt már olyan, hogy egy olyan srácba estem bele, aki külsőre tipikusan az a ”sose tetszene egy ilyen” srác. Aztán elég volt egy kicsit megismernem, ezáltal külsőre is megtetszett.

2021. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!