Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?!

Figyelt kérdés
Sziasztook!Előre is leszeretném szögezni,hogy NEM önsajnáltatás céljából írom le ezt a pár sort,hanem szimplán kíváncsi vagyok.Szóval először is..16 éves lány vagyok. Eddig egy “normális” kapcsolatom volt,de sajnos az az illető akivel együtt voltam,eléggé átvágott...Egyszerűen szerintem a fiúk manapság (persze minden tiszteletem a kivételeknek) azokra a lányokra buknak akiknek nagy a seggük és a mellük. Nos..Alakom van nekem is valljuk be.De nem szeretem magam mutogatni,hogy ezzel hívjam fel magamra a figyelmet.Ez lehet a baj hogy egy fiút nem érdekli az,hogy lenne egy lány aki teljes szívéből szereti és nem ítéli el semmilyen szempontból se?illetve màr megkaptam azt is hogy azért nem kellek senkinek ,mert lovas vagyok..Szerintetek bennem lehet a hiba? (Persze tudom hogy ilyen ez a tinédzser szerelem,de azért érdekel esetleg egy felnőtt véleménye erről,vagy hogy neki a régebbi szép időkben milyen szokások voltak:) Válaszokat előre is nagyon köszönöm,illetve ha végig olvassátok!:)

2021. ápr. 24. 00:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom milyen a belsőd, lehet az a baj, illetve lehet csak nem a megfelelő emberekkel társalogsz.

Az értelmes srácoknak a belső jobban számít és nyugodj meg, vagyunk még ilyenek.

Ha esetleg lenne kedves beszélgetni nyugodtan írhatsz :p 18/f

2021. ápr. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
97%
Szerintem azokat a srácokat akik csak a magamutogatós picsákra mennek szard le. Hidd el, lesz olyan akit nem a külső fog érdekelni.
2021. ápr. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Szia. Semmi baj. Sok fiú felszínes. Egészségesen gondolkodsz, a szeretet, a törődés a lényeg. Biztos jól csinálod, csak nem sikerült olyanra akadnod, aki ugyanilyen lenne és ezt értékelné. Ha valakinek azért nem kellesz, mert lovas vagy, akkor elég hamar ítél a semmire. Ne törődj vele, nincs veled semmi baj. :)

21 éves fiú.

2021. ápr. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Tökmindegy, a nőknek, és a férfiaknak számít a külső, különösen a korosztályodban, de mindenkinek más tetszik, ez van ilyen világban élünk, mondjuk én nem szeretem a nagymellű lányokat.


Majd később a 20-as éveidben sokkal nagyobb sikereid lesznek, mint az általad említett lányoknak.

2021. ápr. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes, nekem akkora seggem van, mint a betonkeverő, de nem veszem észre, hogy mindenkinek tetszenék :D
2021. ápr. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem 16 évesen még ne legyél kétségbe esve, hogy eddig csak egy "normális" kapcsolatod volt. Egyébként meg az, hogy a szűkebb körödben (az iskolatársaid körében, ami kb 400-500 ember, ebből kb fele fiú) nem keltetted föl sok fiú figyelmét, még nem jelent semmit, főleg úgy, hogy jó eséllyel biztos tetszel pár embernek, csak sok olyan fiú van, akik nyuszimuszik bármit is lépni egy lány irányába. Úgyhogy nem kell belekezdeni ilyen-olyan elméletek gyártásába, hogy a fiúknak csak a nagy segg jön be meg blablabla, mert nem igaz, persze a raj, nagyképű, szétdurranó egóval rendelkező kis rajcsávóknak biztos az a fő szempont, de egyébként a többi értelmes srácnál ez nem számít, és az se, hogy lovas vagy of course.
2021. ápr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Ohh ráérsz még, nyugi. 😊 Ha meg szép vagy, akkor válogasd meg a srácok, és keress egy igazán normálisat. Le is feküdtetek az átvágós sráccal?
2021. ápr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
16 évesen még nem kell emiatt sírni
2021. ápr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek. Igazából én magamat szépnek nem tartom,de a barátnőim szerint nagyon szép vagyok.

Utolsó kominak: Nem feküdtünk le, ő le akart de én még ezt nagyon korainak gondolnám illetve szüleim nem örülnének egyáltalán

2021. ápr. 24. 10:33
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszolónak,neharagudjatok*
2021. ápr. 24. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!