Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha beszélek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beszélek egy fiúval,aki nagyon szeret,de en nem is barátsagot de nem is szerelmet érzek.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#Bizalmatlan szerelem
2021. máj. 10. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki esélyt, jöjjetek össze, próbáld meg, aztán ha nem, akkor break up.


Egyébként nem értelek, most tudjad már, hogy tetszik-e vagy sem. Egy férfi 2 másodperc alatt meg tudja állapítani, hogy egy lány potenciális randi partner vagy csak barát. Ülj le, gondold át, hogy "na, itt van a Bence, full jófej, törődik velem, szeret, nem drogos, érdekes, jó hobbijai vannak, sportos, nagy céljai vannak az életben, mi baj lehet?", aztán ennyi.

2021. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Vagy csak friend-zone-old és minden le van tudva :)

(Viccet félretéve az első válaszolónak igaza van)

2021. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ne hintáztasd feleslegesen szerencsétlent, döntsd el mi legyen.
2021. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan egyszerű ez. Mármint én (36F) persze el tudom döünteni egy csajról 2 másodperc alatt, hogy tetszik e vagy sem (a legtöbb csak tetszik, és általában alig érzek különbséget a csajok között külsőre) de a környezetemben látok rá példát, hogy hiába vannak a pasinak tök jó belső értékei, képtelen olyannal kezdeni, aki külsőre nem jön be neki nagyon. És persze kevés pasi jön be neki nagyon. Azok között meg alig van normális. Aztán persze, hogy mindig fura (hogy finoman fejezzem ki magam) pasijai vannak. De ez csak arról szól (szerintem), hogy kinek hol van a saját mércéje a külsőre. Mert nekem is van. Csak nekem alacsony a mérce, a legtöbb csak bejön. De ha hirtelen a világ össze csaja bűn ronda lenne (de tényleg!!), és az a kevés, aki nem nagyon ronda, az meg tök hülye, hát akkor én is bajban lennék. Ez szerintem izlés kérdése. Az izlés pedig nem döntés, vagyis nem döntheted el, hogy együtt akarsz lenni egy olyan pasival, aki külsőre nem tetszik. Ez nem megy. Ha csak nagyon kevés pasi tetszik külsőre (értsd, vonzódsz hozzá szexuálisan), akkor bizony sz .rban vagy. Ez van. Megoldás nincs. Azzal a szerencsétlen pasival ne kezdj, ha nem vonzódsz hozzá, nem lesz jó vége. 36F
2021. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!